Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit irjak be? Reggel...

Most mit irjak be? Reggel 6kor felébredtem,megmértem a hömet 36.3, de majd megfagytam mert egy pléddel takaroztam! Kimentem wc-re, vissza jöttem, paplan alá bujtam, egy ora mulva 36.8 a höm! Most akkor mit irjak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
36,3 volt az ébredési hőd,szerintem ezt írd be.
2009. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első az igazi.
2009. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mikor szoktad mérni? ha a 6 óra nagyon korai, akkor írd be a magasabbat, majd meglátod holnap, hogy melyik "illik bele" a görbédbe.

nekem is volt olyan, hogy ha melegebb takarót használtam, magasabb hőt mértem...

2009. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hàt a magasabb nekem is jobban tetszik! :) és mivel egy egész nap alatt szokott 0.5et emelkedni, ezért gondoltam hogy a màsodik a jo! Mivel az se mindegy milyen hüs vagy meleg van és eddig paplannal takaroztam, nem pléddel! Köszi a vàlaszokat! :)
2009. júl. 8. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:
ha hüvelyben vagy szájban méred, oly mindegy ha meztelenül alszol is.. eze k szerint börön méred? nem ad valéos eredményt.
2009. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szàjban amugy, de szerintem éppen nem mindegy, hogy megfagyva ébredek és ugy mérem, vagy ahogy szoktam lenni, jo meleg paplan alatt és ugy mérem! :)
2009. júl. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!