Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 sikertelen (21. hét,7. h,6....

6 sikertelen (21. hét,7. h,6. h,9. h,11. h,8. ), és egy sikeresen kihordott terhesség után bevállalnátok még egy kistesót, abban a tudatban, hogy végig kell majd magatokat szúrni, és az sem biztos hogy Ő is megmarad? Feladnátok, vagy küzdenétek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
kerdezdd meg az orvost...
2012. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Küzdenék érte.
2012. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Én is mindent megtennék a tesóért. Van egy 2évesem,de a tesó szerintem mindennél fontosabb lenne majd neki.
2012. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A meglevő babád is bizonyítja, hogy nem lehetetlen, ha igazán akarsz valamit! Ha vágysz babára, én a helyedben nem adnám fel! El sem tudom képzelni, hogy mennyire megterhelő lehetett ez neked akkor, én "csak egyszer" veszítettem el babát, a 7. héten, de épp elég sokk volt. De nem adtad fel akkor sem, erős vagy és kitartó! Szerintem most se tedd!

Megkérdezhetem, hogy mi a biológiai oka annak, hogy ez történt? Mert azért ez nem egy természetes dolog, komoly problémának kell a háttérben állnia, vagy valaminek, amit nem kezelnek megfelelően... (ne haragudj a kérdésért, csak a baba után engem is kivizsgáltak, két helyen rosszul kezeltek, és a harmadik helyen találtam meg azt, amire igazán szükségem volt. Felmerült bennem, hogy talán te sem a megfelelő helyen keresed a megoldást.)

2012. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig sem bírtam volna. A 21 hetes baba elvesztése nagyon megviselt volna.

De ez én vagyok.


Ha belevágsz remélem sikerül!

2012. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első babám (kisfiú volt) beteg volt. Csontfejlődési rendellenesség, nem volt mese, meg kellett szülnöm.

Utána még három vetélésem volt. Közben orvosról orvosra jártunk. Genetikai intézet, kiskatonavizsgálat stb.. Ekkor derült ki, hogy a pajzsmirigyemmel is gond van, arra kaptam gyógyszert, illetve PCO-t diagnosztizáltak nálam, és közölték, ne is tervezzük a babát, és kár védekezni legalább fél évig, mert kizárt hogy teherbe essek. Két hét múlva pozitív lett a tesztem mindezek ellenére. Komplikált volt a babavárás, és necces, de ennek ellenére a 42-ik héten bújt ki a fiam, pedig azon imádkoztunk, hogy a 35-ik hétig bírja ki a pocakban.

Tavaly már ismét a babaváráson gondolkodtunk, azt hittük, mivel a problémám már kiderült, szedek gyógyszert, probléma már nem lehet. Ennek ellenére tavaly novemberben volt egy missad ab 11 héten, és egy idén márciusban.

Ismét orvos (endokrinológus). Ismételten vérvétel. Most lett meg az eredmény. Homozigóta mutáns génem van. Sajnos pontosan most nem tudom leírni mi a pontos neve, mivel nem otthonról netezek, de a doki annyit mondott, hogy nem olyan durva mint a LEIDEN mutáció,a folsavfelszívódáshoz is köze van, de amint pozitív lesz a tesztem azonnal el kell kezdenem magam szúrni. Már fel is írta a receptet, otthon van a szuri a fiókban. Már csak arra kell várnunk hogy legyen egy pozitív tesztem.

2012. júl. 9. 10:57
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalnám. Nekem így alakult: egy vetélés 10 hetesen, egy méhen kívüli, egy egészséges kisfiú, utána több kémiai terhesség, amit nem kellett műteni, majd egy vetélés 8 hetesen. Rá két hónapra megint terhes lettem és egészséges kislányom született. Nemsokára 1 éves lesz.

A szívemmel vágyom egy harmadikra is, de azt már nem merem bevállalni.

2012. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok. Engem ugyan nem vizsgáltak ki, de a kislányommal a 30. hétig Astrix-ot kellett szednem ami egy enyhe véralvadásgátló. Valószínűleg nálam is alvadási problémák álltak a háttérben.
2012. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne háborodjatok fel, a 9-es csak saját magáról beszél! Sajnos beteg szegény és így vezeti le...


Én kérdeztem rá a problémádra. Nekem is PCOS-m van, de nincs mellette pajzsmirigy és genetikai betegség (egyelőre legalábbis nem tudok róla). KÍvánok neked minden jót és sok erőt, kitartást és végül sikeres várandósságot! Ignorálj minden negatív hatást! Menni fog! Aki ennyit képes küzdeni egy babáért, nagyon megérdemli, hogy anya legyen!

2012. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

:) :) Köszönöm..:) Nagyon jó esik a bátorítás! :) ..és szükségem is van rá :)


Megkérdezhetem tőled, hogy pajzsmirigyedet nézték-e? Mennyi lett a TSH-d?

Azért kérdezem, mert több orvos is azt mondta az én eredményemre, hogy jó, normál tartományon belül van. Mikor az endokrinológus meglátta, rögtön mondta, hogy ilyen értékkel nem sikerül a baba. A babához túl magas attól független hogy a referenciatartományon belül van.

2012. júl. 9. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!