Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki a teherbeesés előtt...

Valaki a teherbeesés előtt végeztetett hormonvizsgálatot? 30 éves vagyok, nő.

Figyelt kérdés
Aki igen, megírná, hogy pontosan milyen hormonokat vizsgálnak, hol, és a háziorvostól vagy nőgyógyásztól kértetek beutalót?TB. támogatott vizsgálatok?
2012. júl. 11. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem endokrinológus írta ki.

teljes vérkép volt autómatával 7 kémcső v. 8 nem emléxem de elég sok :(

tsh, t3,t4 , fsh, vasat és egyebeket kért. egy A/4 oldalnyi nyomtatott lelet volt és igen téríti a TB.


úgy volt hogy nem jött a kisbaba fél év tervezés után se akkor nődoki Ő irányított az endo-hoz ott írták ki és amikor megvolt a lelet Ő megkapta visszahívott konzultációra akkor emelt a pajzsmirigy hormon szinten és pár héten belül összejött a kisbaba.


Sok sikert kívánok!

2012. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod, akkor felesleges. Akkor menj, ha gond van, vagy egy évig nem jön a baba!
2012. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!Igazából nincs semmi panaszom, minden hónapba napra pontosan jön meg, vannak tüneteim, mármint szerintem ami peteérésre utal, fájdalom, szurkálás, tojásfehérjés váladék....csak annyira szeretnék babát már, hogy mindenre hajlandó lennék érte!Akkor 1 évet várjak, ha nem jön magától a babó, akkor menjek ezekre a vizsgálatokra?
2012. júl. 11. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött a baba egy évig, a férjem leletei rendben voltak, a nődoki szerint én is, és ezután mentem endokrinológushoz. Behívott a konzultáció utáni ciklus 3. és 21. napjára hormon vérvételre, de már nem mentem, mert terhes lettem pont abban a hónapban:)
2012. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!