Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbizható az xepil csík?...

Megbizható az xepil csík? Előszőr kijött a második csik halványan de láthatóan utána eltűnt ez mit jelent? Hasonló tapasztalatok vanak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
2 naponta tezstelej reméljük pozitivá lesz
2012. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az xepil nem vált be.2 db negatívat teszteltem vele, 14 nap késés után...most már 22 hetes vagyok...de lehet "bennem" volt a hiba :)
2012. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nemtudom már mi lehet? teszteltem már párszor de ilyen nem nagyon volt még....de szerintem ha meg jelent a második csík az is pozi atól fűgetlenűl hogy utána eltűnt.
2012. júl. 16. 07:03
 4/9 anonim ***** válasza:
ha 10 perc negyed óra mulva "tünt el " akkor elehet pozi amúgy meg nem vegyil más fajta tesztet na ha az pozi (és elviekben pozi is marad emlékként eltéve nekem megvan az összes akkor babás vagy
2012. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nemtudom elrakni mert eltűnt már akor kijött mikor bele mártotam rá párpercre és utána puffff.csak ha a fénybe emelem akor látszik valami fehéres csík.ez borzasztó!!!!!!!
2012. júl. 16. 07:15
 6/9 anonim ***** válasza:
azért vegyél más fajta tesztet
2012. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég egyszerű a válasz, vegyél másik tesztet.
2012. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt és nem lettem terhes....
2012. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi utolso vagyok és hozzá tenném hogy ugyan ezzel a teszttel
2012. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!