Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel nagyon rosszul lettem,...

Reggel nagyon rosszul lettem, hihetetlenül szédültem, több percig nem tudtam szinte magamról, utána pedig remegés, hányinger jött. Lehetséges, hogy ez reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés
Múlt héten jött meg, és az előző is rendben volt. Óvszerrel védekezünk, mégis van egy olyan érzésem, hogy baba lehet. Szerintetek van esély rá, hogy teherbe estem? Kb. 2hónapja volt egy kis ,,baleset,, de szedtem be eseményutánit.
2012. júl. 17. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ilyen a reggeli rosszullét.
2012. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
balesetek mindig lehetnek, de lehet csak a vérnyomásod szórakozik veled vagy kevés a folyadékbeviteled...
2012. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 20. hétig volt reggeli rosszullétem, de egyik sem ilyen volt.
2012. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem ilyen volt.
2012. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alacsony a vércukrod szerintem reggel. Én kiskorom óta küzdük ilyen reggeli rosszullétekkel, ha nem eszel, vagy nem iszol semmit, akkor jelentkezik (meg nálam akkor, ha nagyon korán kell felkelnem, nem tudom miért). Igyál egy teát cukorral, vagy egyél néhány kekszet, ha reggel nem tudsz enni amúgy. Még ha hányingered is van, el fog múlni, ha eszel pár falatot.
2012. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!