Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy 29 napos ciklusn...

Létezik, hogy 29 napos ciklusnál a peteérés a 13ik napon van?

Figyelt kérdés
Csak mert ma vagyok ilyen állapotban, nyúlós nyák meg minden ilyesmi, pedig azt hittem vasárnap lesz az ovulációm!
2012. júl. 20. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

persze hogy létezik, mi a 12. napon hoztuk össze a babát

de csak utólag tudod meg hogy ez a ciklus hány napos volt, ha most vagy a 13. napon

2012. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De sosem volt 28 napnál rövidebb, ezért is max. holnapra vártam,de akkor úgy látszik megtréfált a tornázás. :)Remélem összejön a baba.
2012. júl. 20. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában nekem is 29 naposak, és most a 12. napon volt az ovu, pedig a 14. körül szokott lenni.

Használjátok ki az estét! :)

2012. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, nekem 28 napos ciklusaim voltak, ennek ellenére a 3. napon jött össze a baba
2012. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet, de a nyúlós nyák megelőzheti az ovut, sőt a legtöbb esetben már előtte 1-2 nappal megjelenik. Szóval az is lehet, hogy ma vagy csak holnap lesz ovud.
2012. júl. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, mindennap tettünk a babáért! :)
2012. júl. 21. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!