Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy a jobb...

Mitől lehet, hogy a jobb oldali mellem fáj és duzzadt a bal oldalinál meg semmi változás? Lehetséges ilyesmi terhességtől? Vagy valami más okozza?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete szurkálgat a petefészkem meg görcsölgetek is. Most pénteken 27-én kéne megjönnie.
2012. júl. 23. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden nő más jeleket érez, sőt még két terhesség is teljesen más tünetekkel járhat. Így biztosra senki nem mondhatja neked, hogy igen terhességtől van, de azt sem hogy nem attól van. Így tudom nem lettél okosabb! 27.én ha nem jön meg csinálj egy tesztet, de mint mostanában olvasom, ha nemvárt napján negatív attól még 3 nap múlva lehet még pozitív. Amíg nem jön meg addig van remény.
2012. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!