Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kell hűvelyi uh ra...

Holnap kell hűvelyi uh ra mennem akkor leszek 12-dik napon. ma meg van valami folyás mindha pém lenne. lehetséges?

Figyelt kérdés
uh ellőtt tényleg nem lehet szeszelni mert látszodnak a spermák?
2008. máj. 8. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha pé-d van és szeretnétek gyereket, akkor nem érdekelne,hogy mi fog látszodni az uh-n .

Annyit mondok tuti nem látszanaka spermák, mert (bocs), de a boncolásnál is mikroszkóppal állapítják meg a nemi erőszak ilyen jeleit. akkor ? Hajrá!!!Szia

2008. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ma van peteérésed! Legalábbis a nyálka a legjobb és legmegbízhatóbb jele!

Úgyhogy én biztos nem hagynám ki a szexet, ha babát szeretnétek!!!

Egyébként is, ha nem mondta a dokid, hogy előtte no sex, akkor valószínűleg őt sem érdekli, hogy látszanak-e a spermák vagy sem. Szerintem, meg tudja különböztetni a petédtől! :-)

Úgyhogy csak nyugodtan bújjatok össze, ha tojásfehérjeszerű nyálkád van!

2008. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést.

Azért kell menned UH-ra, mert már 12 napja késik, vagy azért, hogy megnézzék van-e érett petesejted?

Amúgy a PÉ egyik jele a méhnyák állagának megváltozása.

UH előtt tényleg nem éppen jó dolog védekezés nélkül szexelni, mert a sperma nem ürül ki addigra, és hát a doki észrevetehi. De ha ez téged nem zavar, akkor nyugodtan.

2008. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kőszi meg egy kicsit szurkál a hasam.de még nem korai a pé
2008. máj. 8. 10:02
 5/5 A kérdező kommentje:
csak azt hallodtam nem lehet szeszelni.de azért kőszi
2008. máj. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!