Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, hogy a nemvárt...

Mitől lehet az, hogy a nemvárt megjött 26. án, aznap amikor kellett neki, a hőm is leesett, meg is volt rendesen 5 napig, és amióta elmúlt ugyan úgy görcsölök minden nap, mint mielőtt megjön, és szurkál a hasam alja?!

Figyelt kérdés
Lehetek terhes attól,hogy megvolt rendesen?Mondjuk most elég nehezen akart megjönni.25.én délután barnáztam teljesen 26.a délutánig,és aztán már rendesen megjött.Semmilyen terhességre utaló jeleim nincsenek,csak talán annyi,h iszonyatosan fáradt vagyok,és csak aludnék.Vélemény??
2012. aug. 3. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek csináljak terhességi tesztet holnap reggel a magam megnyugtatására,vagy tök felesleges és csak elpazarlok egy terhességi tesztet???
2012. aug. 3. 19:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj. még akkor is ha elpazarolod. az a pár száz forint nem oszt, nem szoroz.

én is szoktam néha, mikor furcsaságokat észlelek.

2012. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a teszt.Meg volt időben,rendesen,és írod is hogy semmi terhességre utaló tüneted nincs.Ráadásul a hőd is leesett.Ennél több minden nem is igazolhatja hogy nem vagy terhes.

Tudom hogy rossz,én is mindig reménykedtem a mensi ellenére,hogy hátha,de felesleges volt.

Ahogy az előttem lévő írja csinálhatsz tesztet,de minek?

A hő terhesség alatt nem mehet le,és nem is vérezhetsz normális esetben semmilyen szinten.Ha vérzel se olyan mint a rendes és azt azonnal orvosolni kell hogy le lökődjön ki a baba.

Ennek fényében értelmetlennek látom a teszt elvégzését.

8 hkm

2012. aug. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor mitől görcsölök úgy,mint mensikor??Miért van akkor olyan érzésem,hogy mindjárt megjön megint?!Persze,tudom,hogy a hőnek nem kellett volna akkor leesnie a hőnek ha terhes lennék,és nem is véreztem volna rendesen csak egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy mi lehet ez.Amikor fel vagyok fázva,akkor csak sokat járok pisilni,meg kicsit csíp,de ennyi.De nem járok.Szóval ez biztos nem felfázás.Ilyen nekem még SOHA nem volt,hogy mensi után folyamatosan mensi szerűen görcsöljek!!Nincs tippetek??
2012. aug. 4. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Egy felfázást tünet mentesen is ki lehet hordani.Úgy értem hogy nem pisilsz többet.Egyik rokonom úgy hordta ki hogy a méhe fel volt fázva hogy annyi baja volt hogy néha görcsölt de azt se vette figyelembe mert nem volt vészes.Csak pislogott mikor a doki mondta hogy fel van fázva,nem is akárhogyan.

Na de ez csak egy "lehetőség".Lehet épp most extra peteérésed van,vagy kisebb cisztád ami magától kireped és attól görcsölsz.

Ezt egy orvos tudná megmondani.És hiába soha nem volt ilyened készülj fel hogy sokszor fogod még ezt mondani.

A tested nem mindig ugyan úgy reagál bizonyos dolgokra.Nekem pl nem volt két egyforma peteérésem amióta figyelgettem magam.Volt hogy peteéréstől mensiig szurkált a hasam.Volt hogy 2 napig csak.

Volt hogy egyáltalán.Volt hogy a hőm csak mensi 2. napján esett le,de volt hogy már előtte.

Volt hogy a tizen éve óramű pontos mensim egyszer csak heteket késett...soroljam még?

Nem szabad kiakadni egy "újabb tüneten" és összefüggést keresni.


Elmondok valamit.Mikor már nagyon foglalkoztatott a baba téma ide jöttem és elkezdtem olvasgatni.Hát rosszul tettem.Minél többet olvastam,annál jobban beszívta az agyamat.Volt olyan hónap hogy megnőtt a hasam(felpuffadtam),késett a mensim és tüneteket produkáltam hol ott fogalmam sem volt mit is kéne éreznem.Na párom a fejemre koppintott és befejeztem a tünetkeresgélést meg a bohóckodást.

Sok jó és okos dolgot megtanultam ennek az oldalnak köszönhetően,de így vissza tekintve nagyon sok butaságot össze tudnak hordani a kétségbe esett nők.

Nem szabad keresni a tüneteket...tudom most azt mondod hogy nem keresed,hanem érzed.De hidd el hogy keresed.Nem szabad.

Engem a hőmérőzés megnyugtatott.Tudtam hol tart a ciklusom,így eszembe nem volt tüneteket keresgélni és azon agyalni hogy de mi van ha terhes vagyok.A görbe nem csap be!Maximálisan leálltam a témáról.Csak önfeledten együtt voltunk és ennyi.

Persze csalódás volt ha megjött,de akkor se törtem össze már a 2. hónapban mint itt sokan...


Hidd el ha babás leszel azt tudni,érezni fogod minden porcikáddal.Nekem semmi tünetem nem volt,csak az hogy az egekben volt a hőm és hogy fura érzésem volt,mintha valami más lenne.Így ellőttem egy tesztet,(de azt is csak mensi napján,nem előtte 2 héttel...) ami nagyon halványan bár,de pozitív lett.


Persze ezzel nem azt mondom hogy mindenki tünetmentesen ússza meg,és hogy amit érzel az csak fikció.De hidd el hogy sok tünet nem lenne ha az ember nem figyelne oda rá annyira.

Kicsit hanyagold a témát.Legyetek együtt a pároddal és ennyi.Hidd el ráérsz még agyalni és görcsölni hogy nem jön a baba.Egy éven belül ha össze jön szerencsésnek mondhatod magad.Drukkolok. :)

2012. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!