Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 24. napján vagyok,...

A ciklusom 24. napján vagyok, a kezdete elötti nap lehet, hogy teherbe estem. Lehetséges ilyenkor fehér darabos sürü ragacsos folyás? (4 napja). Tegnap kezdett feszülni a mellem, ami általában mensi elött egy nappal szokott lenni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A fehér darabos folyás inkább a gomba jele... Ez persze nem zárja ki a terhességet, de a darabosság inkább a gombától van, terhességtől függetlenül.
2009. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A darabos folyas nem mindenfelekeppen gombat jelent, nekem minden ciklusban van darabos suru feher folyasom, es tuti nincs gombam. Ezt egyen valogtaja kinek milyen a folyasa. Ha nem szokott ilyen lenni neked akkor lehet jol jel is! :)
2009. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Folyásból nem lehet terhességre következtetni.
2009. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes terhes vagyok. Most testápoló szerű folyásom van. Előtte nem volt ilyen.
2009. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!