Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem volt rendszeres a...

Akinek nem volt rendszeres a mensie és a kimaradt hónap után egyből teherbe esett honnan vette észre hogy babás? Járt valaki így?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2x is így estem teherbe. Az első fiamnál a dokinál tudtam meg, hogy babát várok, akkor 7 hetes voltam. A másodiknál már ismertem a tüneteket (kis émelygés, mellfájdalom)és a teszt ki is mutatta.
2012. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a lányommal úgy estem teherbe, hogy abban a hónapban nem volt vérzésem. Nem tudom egyik nap olyan érzésem volt, hogy én terhes vagyok csináltam egy tesztet ami pozi volt. :)

Nem tudom honnan de tudtam.

2012. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Nekem is ez a helyzet.valamiért úgy éreztem múlt hónapban hogy baba van.ki is maradt.de 2 teszt időn túl lett nagyon nagyon halvány pozitív(romed-nem jókat olvastam róla).azóta nem teszteltem még.mert igazából tünetem nincsen.csak a cicim van nagyon bekeményedve már egy ideje.akkor ezek szerint lehet tényleg van baba...???
2012. aug. 23. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Második válaszoló vagyok. Igen lehet. Javaslom, hogy most egy másik teszttel csináld meg. Elméletileg mikor kellett volna megjönnie? Lehet azért nem mutatott pozitívat mert korán csináltad.

2012. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elvileg augusztus 2.-án kellett volna jönnie.de olyan is volt már hogy egy hónap teljesen kimaradt és csak a köv hónapban jött meg.(általában 30naposak a ciklusaim),Most akkor szept2.-án kellene jönnie a következőnek.meddig várjak a teszttel hogy bíztosat mutasson?
2012. aug. 23. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát most is csinálhatsz reggeli pisből, de ha negatív lesz akkor se keseredj el, mert lehet nem pont félidőben volt ovud. De ha szeptember 2ig én várnék még(ha negatív) utána ismételném meg a tesztet.

2012. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!