Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből lehet észrevenni ha...

Miből lehet észrevenni ha nincs a babánknak szívhangja? Van valami tünete? 9hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9 hetesen még számodra talán semmi. A doki UH-n azonnal látja. Nyilván néhány nap után okozna tüneteket (vetélés, láz, fájdalom) Én anno veszélyeztetett voltam sajnos és amíg nem lett számomra is érezhető a baba mozgása, szinte naponta nézték UH-n, hogy minden oké-e. 25 alkalommal volt UHm:( Viszont ma már lassan suliba megy és teljesen egészséges. Ilyen dolgokra ne is gondolj!
2012. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm 8 hetesen elkezdett barnázni, de görcsei nem voltak. A biztonság kedvéért bement az ügyeletre, ultrahangot csináltak, nem volt a babának szívhangja. Tehát neki volt figyelmeztető jel, a barnázás.

Tudom hogy nehéz, de ne gondolj ilyenekre!! Én is ilyen voltam amikor terhes voltam a fiammal, alig vártam hogy érezzem a mozgását, addig végig bennem volt a félsz, hogy biztos minden rendben van-e!?!

Próbálj kikapcsolni és átélni a babavárás örömét!!!!!! :)

Minden rendben lesz!!!!!!!

2012. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kismama ilyenekre gondol sajnos köztük én is mindig várom az uh-ot hogy minden rendben legyen :)
2012. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
huhh, én is ma vagyok kilenc hetes és ma megyünk UH-ra. egyszer már láttuk a szívhangot, nagyon nagyon izgulok, hogy most is ott pulzáljon a picikénk szíve! sok sikert nektek is!
2012. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy csak hetek múlva vették észre h. nincs a picinek szívhangja.
2012. aug. 23. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. A doki azonnal észreveszi Uh-n, nem csak hetek múlva. Írta itt valaki, hogy a barnázás volt a jele. Tudod, írtam, hogy veszélyeztetett voltam, csak azt nem írtam, hogy miért. Én nem csak barnáztam, hanem szó szerint folyt a lábamon végig a vér. Hetekig!! Gyakorlatilag a szülésig folyamatosan barnáztam, véreztem, hol így, hol úgy. A babának az ég világon semmi baja nem lett, a szülés is rendben zajlott, nekem sem lett bajom. Persze a vérzéskor azonnal rohantunk a dokihoz mindig és ezért volt 25 UH-m:))) Mindig volt szívhang:)) Ma már hat éves:) Ha jól értem, Neked semmi panaszod, maradjon is így és ne aggódj:) Ezt a történetet csak azért írtam le, hogy tudd, ha komoly bajnak látszanak a dolgok, akkor sem lesz mindig rossz vége:)
2012. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy sajnos nem fejlödik tovább a baba de azért szerintem ez ritka mert ha már elkezdett dobogni a szíve az jó jel.

Nekem az orvos azt mondta a legkritikusabb az 5 hét utána a 8-10-dik mert ott elég sok minden kifejlödik és a 12 után már minimális a vetélés aránya!

Kívánom hogy egészséges és szép babátok szülessen!:)

2012. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!