Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Hamarabb jött...

Terhes vagyok? Hamarabb jött meg és csak 2 napot volt. Az első napon rendesen véreztem, a második nap együtt voltam a párommal és a következő nap már elmúlt. A 2 ciklusom között nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
Vegyek tesztet?már nagyon szeretnénk kisbabát de nem jön össze.Vagy rossz időben csináljuk?
2007. aug. 24. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a peteérés a két mensruácio között van!ne stesszelj rajta állandoan,mert lehet azért nem sikerül!ha meg nyugtat vegyél tesztet,de szerintem nem vagy terhes!tudom,hogy rossz ezt olvasni,és nagyon szeretnétek,és ezért mindig arra gondolsz,de lazits!ne azért bujjatok össze este,mert babát akartok,hanem azért,mert egymást akarjátok,és ha végeztek,ne arra gondolj,hogy lehet most sikerült!én drukkolok nagyon!
2007. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!