Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja "nem foglalkozom"...

2 hónapja "nem foglalkozom" magammal, lehet hogy a stresszmentesség miatt most sikerült?

Figyelt kérdés

Mindig figyeltem magam, meg sokat voltam itt fent, de nem sikerült a baba már 1 éve. 2 hónapja viszont nem figyeltem magam, lehet hogy most mégis sikerült??

Ciklusaim 28-33 naposak, nem tudom mikor lehetett pém, kb 14-16. napon. Ma van kb a 8-10. napom pé után.

Most (így utólag visszaszámolva) párommal pont peteéréskor lehettünk együtt.

Kiváncsi voltam,l csináltam ovu tesztet ma reggel: nagyon erős csík (majdnem pozitív).

Szerintetek????


2009. júl. 26. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Egy tesztet megér, és kiderül.
2009. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom,hogy sokan rástresszelünk a témára.Én is 2 hónapig figyelgettem magam és nagyon sokat voltam itt fenn.Most volt az 1.hónap,hogy nem voltam fenn,csak max 5x (a korábbihoz képest ez nagyon kevés) és tényleg sokkal-sokkal kevesebbet gondoltam rá.De sajnos ez sem volt elég,mert megjött.Viszont az nem tudom,hogy nálad mi a helyzet,mert nekem volt olyan hónapom,hogy 12-ik nap volt p.é.,de volt,hogy 20.-ik nap.Nem lehet,hogy nálad is késői p.é. van?De lehet,hogy sikerült,szivből kivánom.És az 1.hónapban már sikerült nem annyit figyelni a dologra?Hogy csináltad?

2009. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy számolom, hogy kb most lehetek a 24. napon, a pém után kb 8-10 nappal.

Volt úgy hogy anno naponta 10X voltam itt fennt, szedtem folsavat, teáztam, hőmérőztem, stb. Az esküvőm jövő hónapban lesz, így most erre koncentrálok :) Így leálltam minden tablettával, teával, hőmérőzéssel..

Ráadásul az esküvői stressz miatt ritkábban vagyunk együtt, így tényleg csak ma számoltam utána, hogy pont peteérés körül lehetett..

Ezért reménykedek, hátha :)

2009. júl. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!