Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha nagyon rendszertelen a...

Hogyha nagyon rendszertelen a ciklusom és nem tudom kiszámolni a peteérésemet, akkor honnan tudhatom, hogy mikor érdemes próbálkozni babával?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan kismamák, akik csak gondoltak egyet, szeretkeztek a férjükkel, és teherbe estek?

vagy valaki segít, hogy egy rendszertelen menstruációból hogyan leget kiszámítani a peteérést?

nagyon szeretnénk babát :)

köszönöm előre is


2012. szept. 8. 19:29
 1/8 Ufobaby ***** válasza:
2012. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A rendszertelen alatt mit értesz?

Pl. Megjön augusztusban és 2 hónapig semmi, vagy 29-31-26-34 napra jön meg, minden hónapban? Mert nem mindegy! Ha az utóbbi, akkor nincs baj, nekem is olyan és a lányommal elsőre kismama lettem! Lehet érdemes lenne felkeresni egy orvost, mert lehet peteérésed sincs.

Hődet nem méred? A ciklus.hu-n vezeted és ott kiírja a peteéréses napokat.

2012. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyárig kb majdnem rendszeres volt. De hát júniusban mondjuk megjött 3 hét alatt 2szer, júliusban semmi sem volt, augusztus elsején is megjött meg 15-én is. Úgyhogy most próbálkoztunk tegnap/tegnap előtt, de azt sem tudom mire kellene jönnie e következőnek. Nem tudok visszaszámolni 14 napot az esedékes menstruáció időpontjából sajnos.

És így nem látom esélyét nagyon a babának. szerintetek? :(

2012. szept. 8. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 28-40 nap között ingadozott - 2 naponta "nyomtuk", a 2. hónap alatt jött össze a babó. Egyébként meg hőmérőzhetsz, vehetsz ovutesztet, ajánlom a cickafark teát is - de egy komplex kivizsgálás azért úgysem árt babavállalás előtt...
2012. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el hőmérőzni!
2012. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem lassan tolódott ki 30 napról 40-50 naposra.

Hőmérőztem de ugye az is csak utólag mutatja meg a peteérést.

Ha 2-3 naponta vagytok minimum együtt szinte elkerülhetetlen a peteérés.

Én amúgy teával hoztam rendbe a ciklusomat,sikerült is egyből a baba. :)

2012. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Kedves utolsó, és milyen teával sikerült ennyire összekapni a ciklusodat?

gratulálok egyébként :)

2012. szept. 9. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok!

Nekem a cickafark majd palástfű segített.3. teázós ciklusom tökéletesen vissza állt a régire és akkor jött a baba. :)

2012. szept. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!