Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jul 28-tol auguszt 3-ig...

Jul 28-tol auguszt 3-ig megvolt a mensim. Azota semi. A melbimboim érzékenyek, szarazak. Étvagyam nincs. Es ma azt vettem eszre hogy majdnem folyamatosan olyan erzest erzek a hasam bal also reszeben mintha ot dobogna a szivem. Ezek terhesegi tunetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Legszi segitsetek.Koszike
2012. szept. 12. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Késik?Teszteltél?
2012. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha késik tesztelj. a hasad alsó részénél amit érzel az max egy ér lehet, a baba szívhangja nem érzékelhető még később sem.
2012. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem.Hetfoig ha nemjon meg elmegyek dokihoz.De a mellbimboim nagyon viszketnek ha hozzaerek,es olyan mintha allandoan szaradna ki.Mitol lehet?
2012. szept. 12. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Miért nem tesztelsz?Ha pozitív akkor még nagyon korán mész dokihoz és ő se fog sokat látni.Max visszahív 1-2 hét múlva.Ha valaki pozitívat tesztel akkor célszerű a 6.-7.héten elmenni dokihoz mert addigra szívhang is van már.

2012. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok megint

Bocsi utánaszámoltam.Ha baba van akkor az utolsó mensidtől számolva 6 hét 4 napos vagy,hétfőn már 7 hét 2 napos leszel.Persze ezek csak az én számításaim.Így már fog látni babát a doki.

2012. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a kommenteket.Hétfon akkor irany doki.
2012. szept. 12. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
De egyébként ha nem bírnád ki, én biztos tesztelnék, mert ha van baba, akkor bizony már ki kell mutatnia. A mellbimbó szerintem nem mindenkinél jelez, pl első babámnál, volt, hogy minden terhes tünetet produkáltam, a mellbimbó fájdalomtól kezdve, de nem volt baba, amikor meg összejött, akkor meg egyáltalán nem volt érzékeny a mellbimbóm, sőt semmi tünetem nem volt :)
2012. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!