Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban missedabom volt....

Februárban missedabom volt. Azóta a ciklusom lerövidült, és a mensim előtt 5 nappal kezdődik a barnázás, pecsételés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A ciklusom előtte 29-30 napos volt, a műtét óta 26 napos lett. Középidőben rózsaszínes cucc jön. Egyébként olyan, mintha nem is lenne peteérésem. A nyákot például egyáltalán nem tapasztalom, amit pedig korábban igen. Aztán az esedékes mensi előtt elkezdődik ez a bizonyos pecsételés. Elmentem a dokimhoz, nézett prolaktin szintet, mert a mellemből is szivárgott valami, de az rendben van. Akkor mitől lehet ez? És ha nincs nyákom, akkor nincs peteérésem sem? El vagyok keseredve... :-(
2009. júl. 30. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem márciusban volt missed ab-om. Nekem hosszabb lett a ciklusom (28 helyett 34 napos) viszont ez a barnázás nálam is megvan. Azelőtt soha nem volt ilyen. Azóta viszont már mensi előtt 2-3 nappal barnázok, majd utána is 3 napig. Én hőmérőztem 2 hónpot, hogy lássam van-e peteérésem, mert én sem voltam benne biztos. De szépen alakult a görbém, úgyhogy van peteérésem. Próbáld ki esteleg ezt. Igaz kicsit macerás, de ennyit megér. Vagy esetleg az ovu tesztet. Én azt nem használtam, de szerintem ott is kiderül, ha nincs peteérésed. Fel a fejjel! Nekünk is sikerülni fog!!!
2009. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnálom, hogy te is átélted.

A múlt hónapban használtam LH tesztet, de nem mutatott peteérést. Bár az is lehet, hogy korán kezdtem el.

Van PG/53-as mikroszkópom, az viszont most mutat valamit. Legutóbb júl. 20-án volt meg, és már 15-től kezdtem a pecsételést. A mensesem 4-5 napig tart. A műtét utáni első két hónap brutális volt, iszonyúan véreztem. Azóta ez már úgy-ahogy lecsitult, de előtte van ez a pecsételés.

A 26 napos ciklussal számolva 1-jén, azaz holnap lenne peteérésem. A hőmet majd jövő hónaptól fogom mérni. Addig meg reménykedem, hogy minden oké legyen.

2009. júl. 31. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor reméljük, hogy mindnen rendben van nálad. Egyébként nekem is erősebb lett a vérzésem a műtét óta. Nekem azóta 3 mensim volt, de az első két nap nagyon erős. Ettől a barnázástól egyébként rosszul vagyok. Remélem ez már nem lesz mindig így. Akkor sok szerencsét neked!!!
2009. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapja volt missedabom. És a dokim szerint minden a legnagyobb rendben. Rendesen visszajött a mensim mind a két hónapban. És már próbálkozhatunk újabb terhességgel. Szerintem próbáld meg minnél pozitívabban felfogni ami veled történt. Én azt hittem amikor elment a magzat hogy soha nem heverem ki, de egy újabb terhesség gondolata mindent feledtet mert azt szeretném hogy legközelebb ne legyen probléma. A legfontosabb hogy ne ijedj meg és ne idegeskedj semmin. Gondold azt hogy minde ok. Nálam bevált.
2009. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok, meg hogy minden rendben legyen!
2009. aug. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!