Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem ma 10. napja, hogy...

Nekem ma 10. napja, hogy késik a menzeszem, amúgy 27-28napos szokott lenni a ciklusom. A 6. napon elvégzett tesztem negatív lett elvégezzek még egy tesztet vagy menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg még a három napot, hogy meg legyen az egy hét és akkor csinálj egy új tesztet. A doki úgy is azt fogja először megkérdezni, hogy hány tesztet csinált? mikor?. Ha az is negatív lesz, akkor viszont menj orvoshoz.
2009. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet és menj nögyógyászhoz
2009. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még 1 teszt.. várj még kb 4 napot--> igy 2 hét késés... utána sztem már konzultálj vele telefonon.. de amugy vanolyan, h szimplán kiamard egy..:) ha idáig életedben akár 30 évesen nemvolt még ien, akkor is előfordulhat.:)
2009. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
EDDIG MÉG SOSEM MARADT EL A MENZESZEM.REMÉLEM,HOGY MOST AZÉRT KÉSIK ENNYIT,MERT TERHES VAGYOK.DRUKKOLJATOK NEKEM!LÉGYSZI
2009. aug. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!