Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden másnap vagyunk csak...

Ha minden másnap vagyunk csak együtt, akkor kisebb az esély a terhességre, mint ha minden nap szeretkeznénk?

Figyelt kérdés
2007. aug. 27. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Naná,pont a fele az esély!De szerintem nem kell ezzel ilyen szinten foglalkozni,minnél jobban görcsöltök rajta,annál nehezebben jön össze az a bébi!! Élvezzétek egymást akkor és annyiszor,ahányszor jól esik és ne kötelező gyerekgyártási procedúra legyen helyette minden másnap!Szerintem...Sok sikert!
2007. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Szerintem se a tevékenységre,hanem az élvezetre koncentra´ljatok.Arra próba´lj "odafigyelni",hogy a szeretkeze´skor elélvezz,mert megkönnyíted a spermiumok haladását a "cél" felé.

sok sikert.

ne sokat gondolkozz rajta,mert a pszihé ront az ese´jeken.

2007. aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csökken az esély!

Sőt, ha lehet így fogalamazni, direkt jó is, mert így van ideje újratermelődni a spermáknak.

De egyébként egyet értek az előttem szólókkal, ne a "gyerekgyártás" legyen a lényeg a szex-ben, hanem az élvezet. Így nagyobb az esély.

2007. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj: az esély nem csökken, hiszen a spermiumok is, és az érett petesejt is egy napnál tovább életképesek, tehát ha minden másnap vagytok egymáséi, az e tekintetben olyan, mintha minden nap együtt lennétek. Ne csüggedj, ha mégsem sikerül elsőre: az esetek döntő többségében két-három hónap után jön össze a baba! Kitartó és kellemes próbálkozást kívánok!
2007. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!