Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 1 tesztet a 2. csík...

Csináltam 1 tesztet a 2. csík nagyon halovány volt rajta mintha ott sem lenne! Kinek volt már hasonló és mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés
De lehet korán csináltam a párom is látta de nagyon leheletnyi vonal!!
2009. aug. 3. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt ilyen,de én nem voltam terhes. :-(

Aztán a köv. hónapban,megjött a csoda!!!

Most pedig itt játszik mellettem a kisfiam.Sok sikert neked!

2009. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha volt színe is a másodi vonalnak akkor az pozi hiába halvány!ha nem volt színe a vonalnak akkor az nagy valószínűséggel szellemcsík és az sajnos negatív!menszeszednek mikor kellett volna megjönnie?szorítok h babás legyél!írd majd meg h mi lett!
2009. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
még 1 hét múlva kell megjönnie de mindig olyan mindjárt megjön érzéseim vannak meg a derekam is szokott fájni a cicim pedig dagad a melltartóba és minden minta meglátszik rajta ilyen utoljára akkor volt mikor a kislányommal voltam terhes mindenképp megírom köszi:)
2009. aug. 3. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán teszteltél. nagyon-nagyon korán. A nemvárt előtt ne próbálkozz.
2009. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ha csak 1 hét múlva nem várod akkor nagyon korai volt a teszt!szerintem 2-3 nap múlva ismételd meg!ha negatív akkor nemvárt napján is csinálj egy tesztet!sok sikert!és tényleg írd ám meg!
2009. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még van egy hét, akkor nagyon korán teszteltél. Nem pár nap múlva!! Egy hét múlva, ha nem jön meg! Ne dobj ki pénzt feleslegesen tesztre. Drukkolok
2009. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat biztatók!!:):)
2009. aug. 3. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én is igy jártam.Szombaton csináltam egy tesztet,egy halvány vonalat látok de csak fényben.,most én sem tudom hogy mi van.Pénteken megprobálom megint.Szoritok.
2009. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is szoritok neked remélem mind a ketten boldogak leszünk:)
2009. aug. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!