Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenhol azt olvasom, hogy...

Mindenhol azt olvasom, hogy egy korai vetélés után hamarosan sikerült a baba. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
6 hetes terhességem ment el,és már február óta próbálkozunk,nagyon bízom,hogy minél előbb sikerülhet.
2012. szept. 30. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam volt összefüggés. Első baba 8. hónapban fogant,másodiknak vetélés lett a vége és utána ahogy próbálkoztunk rögtön baba lett belőle :) 23.hetes km
2012. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom 100%-osan, de szerintem január végén már megtermékenyültem, és a beágyazódáskor, február elején volt egy orvosi vizsgálatom, ahol megnyomogattak, ráadásul volt egy párórás fogászati kezelésem, és február első hétvégéjén nagy fájdalommal és erőteljes szövetesen megjött a menzeszem. Akkor már egy hetes csúszásban voltam, a teszt még negatív volt, de addig pontban 23 napra jött mindig. Március végén, mikor megint késett, szintén biztos voltam benne, és 32. napon, húsvétkor teszteltem pozitívat. Én nem tudtam a fentit, csak májusban mondta egy volt kolléganőm, hogy szerinte biztosan jól sejtem, mert hamar sikerül utána.


30 hetes picilányos kismama :)

2012. okt. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés óta ez a 3. hónapom, az 1-2-ben nem lett baba sajnos, most várom ennek az eredményét.
2012. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alexandra8803 ***** válasza:
Ha missed ab. lett, akkor állítólag tényleg nagyobb az esély, mert a műtét során "rendesen kitakarítanak" ott bent. Csak szexelj!:) Ez a lényeg!
2012. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!