Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a ciklusaim egyre hosszabbak? Mióta abbahagytam a gyógyszert így alakult:

Figyelt kérdés

2012-05-11 - 2012-06-03: 24 nap

2012-06-04 - 2012-06-30: 27 nap

2012-07-01 - 2012-07-29: 29 nap

2012-07-30 - 2012-08-28: 30 nap

2012-08-29 - 2012-10-02: 35 nap


Babát szeretnénk, és nem tudom, hogy mi van.



2012. okt. 3. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyógyszer előtt pontos volt a ciklusod? A könyvek szerint egy nő ciklusa ha 24 és 35 nap közé esik az teljesen normális, nem mindenki esik bele a 28 napos átlagciklusba, van akinek hosszabb van akinek rövidebb. Én nekem is ugrál a ciklushosszom, de rájöttem, ha rendesen eszek és nem fogyózok akkor pontos. ha meg éheztetem magam amiatt a 2 kg miatt akkor meg késik akár 10napot is. Most én se diétázok, próbálok lazítani, végre a menism is pontos, mérem a hőmet.. aztán reménykedünk, hopgy sikerül hamarosan...Egészségesen kell étkezni és sportolj egy keveset bármit, aztán jön majd a baba , sok sikert.
2012. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ. Az a helyzet, hogy 2 évig szedtem a gyógyszert (Yasminelle), és már kidobtam a naptárakat, de azt hiszem, hogy 27-28 napos ciklusaim voltam. Lehet, hogy még nem állt be a gyógyszer abbahagyása után? De már egy csomó idő eltelt azóta. Ez volt az első próbálkozós hónapunk, de azt hiszem, hogy éppen a peteérésemet sikerült kihagynunk. Amiatt aggódom, hogy nehogy egyre hosszabb legyen. Még megvárom ezt a hónapot, hogy hogyan alakul a következő vérzésem. Meg elkezdek hőmérőzni is.
2012. okt. 3. 09:49
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Én tavaly októberbe hagytam a fogamzásgátlót.

Mi ebbe a hónapba kezdtük a babaprojektet.

Elvileg 6 napom van a nem vártig...

Nekem is össze vissza a ciklusom azóta így az ovu napját nálam is nehéz kiszámolni.

Az én ciklusaim ilyenek voltak:28,29,31,37,31,29,43,37.

Szóval nekem voltak hosszabb ciklusok is mint neked.

Én abbahagyás után 3 hónappal voltam hormonvizsgálaton és minden rendben volt. Már 3 hónap után volt peteérésem is.

Pedig 5 évig szedtem a bogyót.

Mi úgy csináljuk hogy minden másnap együtt vagyunk ha tehetjük így biztos nem marad ki az ovu.

Remélem sikeres lesz a taktika... :)

26/N

2012. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szurkolok neked, hogy összejöjjön! :) Akkor lehet, hogy nálam is csak tolódik az ovuláció, és minden rendben van. Nagyon remélem, hogy csak ennyi. Én meg úgy örültem, hogy na lehet, hogy baba van...erre negatív lett a teszt, és ugye ma meg is jött. Megvárjuk ezt a hónapot, beleadunk mindent, és meglátjuk, hogyan alakul.
2012. okt. 3. 10:19
 5/18 anonim ***** válasza:

Meg tudom érteni.

a 43 napos ciklusomnál már azt hittem, hogy megőrülök... :S

Teszt negatív volt nem is jött meg... :/

Aztán egyszer csak megjött...

Nekem ez a 9-ei nem várt az átlag 31 nappal van számolva...

Remélem nem fog kiszúrni velem a mensim, hogy 40 nap után megjön... :( Akkor tuti nagyon ki leszek...

2012. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát már én is megőrültem tőle. Csináltam 3 tesztet, persze mind negatív. Akkor bizakodtam benne, hogy lehet, hogy később volt peteérés...nagyon szomorú vagyok, mert már beleéltem magam. :(

Veled is jól kics.szett a mensid. :S

Szurkolok neked, hogy ne jöjjön meg, és pozitív legyen a teszted! Majd írd meg, hogy mi lett! :)

2012. okt. 3. 10:36
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt mikor abba hagytam a gyógyszert.Kaptam 3 hónapos gyógyszerkúrát, és azóta 28-30 napra jön meg, van peteérésem is.Szerintem azzal nem ártasz ha dokihoz mész
2012. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én májusban hagytam abba a fogi gátlót és nekem is elég hosszúak a ciklusaim, 60-42-46 nap. Remélem hamarosan normalizálódik, de most megvárom míg elmúlik, aztán dokihoz megyek, mert én is babát szeretnék!

2012. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kértem is egy időpontot tőle 2 hét múlva.

62 nap....az durva. :S

2012. okt. 3. 14:58
 10/18 A kérdező kommentje:
Azaz 60? Bocsi, csak emlékezetből írtam, és összekevertem. Azért remélem neked is helyreáll.
2012. okt. 3. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!