Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű folyás és mellérzékenység...

Sűrű folyás és mellérzékenység kb egy héttel nemvárt előtt. Baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés

mik a tapasztalatok?

akik babásak, és tervezték, azok mensi előtt éreztek már tüneteket? fejfájás, mellérzékenység, puffadás, folyás? akármi? :)


2012. okt. 6. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mensi fájásaim voltak már a nemvárt előtt pár nappal és barnáztam is. Nem is számítottam pozitív tesztre.
2012. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és közben babás voltál?
2012. okt. 6. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt egy héttel mellfeszülés folyás görcs szerű fájdalom. De nem is foglalkoztam vele mert azt hittem hogy megfog jönni. Mikor megundorodtam a kávéól akkor gondolkodtam, hogy baba lesz a háttérben.
2012. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Igen, babás voltam. Már 3,5 éves nagyfiú és nagyon boldoggá tesz minket nap nap után. Remélem, mi is őt. :)
2012. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt fehér folyás meg a mellbimbom fájt pont mint mensi előtt,más tünetem nem volt!
2012. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, és mindenkinek sok boldogságot a gyerkőcökkel :)
2012. okt. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!