Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a tojcsis váladék...

Szerintetek a tojcsis váladék elmúlta után, de még némi hüvelyváladék mellett (tegnapi pozitív LH-teszttel) kisebb, nagyobb vagy ugyanakkora az esély a teherbeesésre, ha ma este tudunk csak először együtt lenni ebben a hónapban a párommal?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk gyereket:-) Köszönöm előre is a válaszokat:-)

2012. okt. 8. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Talán előbb írd ki normálisan a kérdést! Tojcsi és szmájlik nélkül. Talán akkor kapsz értelmes válaszokat is. Mert szoktunk ám adni.
2012. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hm... Ha a fent említett dolgok elakadást okoznak neked a kérdés értelmezésében, hidd el, NEM MUSZÁJ válaszolnod. Vagy esetleg kényszeres vagy?

A kérdést ugyanis azoknak tettem fel, akik meg is értik és érdemben tudnak hozzászólni. Te nyilvánvalóan nem ezek közé tartozol...:-) Semmi baj, csak arra kérlek, máshol éld ki a frusztrációdat, mert ezzel sem én, sem Te nem vagyunk előrébb.

Továbbra is várom a többiek hasznos válaszát a kérdésemre. Köszönöm:-)

2012. okt. 14. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó régen kiírtad már, senki se válaszolt. Gondoltam, elárulom, miért.
2012. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nnna, Utolsó, látom, Téged is megzavartak a szmájlik meg a szlenges megfogalmazás!:-D Vagy a sok betű, amiket leírtam kavartak be Nálad?

Figyi! Akkor Neked is megismétlem: ha nincs értelmes hozzászólásod, akkor nem kell ám írni.:-D Remélem, elég egyszerűen fogalmaztam most ahhoz, hogy még Te is megértsd.:-DDD

2012. okt. 16. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, h én ugyanaz a válaszoló vagyok, aki az első hsz-t írta? :DD
2012. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én azért válaszolok, bár már nem mai a kérdés... kisebb az esélye, de sose lehetetlen :)


Amúgy sikerült a baba?

2012. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!