Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó a progesteron szint értéke?...

Jó a progesteron szint értéke? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A ciklusom 4. napján voltam vérvételen(a doki így kérte)és a következő lett a progesteron szint értéke: 0,35 ng/mL

Ez jó vagy rossz?

Fogok menni majd a dokihoz,de addig is,ha valaki tud véleményt írni erről,megköszönöm.


2012. okt. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A ciklus elején mért progeszteron nem ad képet a peteérés minőségéről. A luteális fázisban érdekes a progeszteron szintje, gondolom majd a 21. nap környékén mész újból vérvételre. Egyébként a mért értéked teljesen normális.
2012. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Igen,pénteken leszek a 21. napon,akkor megyek megint vérvételre.
2012. okt. 9. 11:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam 21. napi vérvétel eredményéért.Progeszteron: 39,40 nmol/L.Ez jó?
2012. okt. 15. 12:42
 4/5 anonim válasza:
abszolute jó. próbálkoztok babával?
2012. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,próbálkozunk,de sajna megjött napra pontosan.Pedig nem várt előtti nap + lett a tesztem.
2012. okt. 20. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!