Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lassan két hete, hogy...

Már lassan két hete, hogy késik, és eddig 2 negatív tesztet produkáltam. Szerintetek lehet még valami?

Figyelt kérdés
Ma voltam időpontot kérni nődokihoz, de csak hétfőre volt hely.. Eddig annyi furcsaságot vettem észre, hogy nagyon gyakran jártam pisilni, de ez akár enyhébb felfázás is lehetett...

2012. okt. 9. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ, hogy milyen hosszú a ciklusod. ha az utolsó sextől számítva eltelt 19 nap és a teszted negatív, akkor biztos , hogy negatív. számolj vissza és jelezz kérlek várni fogom.
2012. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
30-35 naposak általában... legeslegkésőbb okt 4-én kellett volna megjönnie. egyébként azt hiszem, talán pont ez a 19. nap (ha jól számolom)
2012. okt. 9. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdés engem is érint remélem fogsz kapni valami kis hasznos tanácsot, és majd megírod, ha az orvosnál voltál. Nekm még "csak" egy hete késik de nem tudom, hogy mi a baj, hiszen nincsenek mensi tüneteim de pozitívat sem tudok tesztelni.
2012. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kaptam most egy olyan tippet, hogy lehet, hogy túl vastag a méhnyálkahártyám, ami nem tud leválni. egyébként mostanában 35-40 naposak a ciklusaim, és a vérzés is 10 vagy több napig tart, régebben szedtem fogamzásgátlót, de nem segített, sőt inkább rontott a helyzeten, ja és kezd elegem lenni abból, hogy akárhányszor megyek orvoshoz, sosem tudnak semmit sem mondani, szinte nem is foglalkoznak velem. :(
2012. okt. 9. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el kéne menned egy magánrendelésre. Kb. 10 000 Ft egy vizsgálat, de emberszámba vesznek és foglalkoznak a problémáiddal. Szerintem, megérne ennyit rákölteni, ha befér a buget-be, mert így ki tudja mi a baj, lehet, hogy méhen kívüli baba. Az egészséged mindent megér!
2012. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ilyen hosszú ciklussal valószínűleg nincs peteérésed sem, az elhúzódó vérzés is inkább hormonproblémára utal. :-(

Ezzel pedig endokrinológushoz (hormondoki) érdemes fordulni, a nődokik nem értenek hozzá.

2012. okt. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszaitokat! Remélem, hamarosan kiderül, hogy mi is a probléma, mert lassan majd én is szeretnék kisbabát.:)
2012. okt. 10. 12:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Már kiderült... pcos :(
2012. nov. 26. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
KÉrdező ne keseredj el de legalább már meg van a probléma és esetleg lehet segíteni is rajta. Legalább ezeket a kivizsgálásokat nem akkor kezdtétek el amikor már tényleg babát szeretnétek.
2012. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már nagyon szeretnék, bár van még idő bőven:)
2012. nov. 26. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!