Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 terhességi tesztet csináltam...

2 terhességi tesztet csináltam, mindkettő pozitív lett. Arra gondolok, hogy alig tudom elhinni, most kb. 7 hetes lehetek, ma megyek a dokihoz, és attól félek, hogy azt fogja mondani, hogy nincs is a pociba semmi. Normális ez?

Figyelt kérdés
De tudom, hogy van, csak olyan hihetetlen.A terhesség jelei is megvannak.ha egy teszt pozitív, akkor az tényleg pozitív, igaz?:_)))
2008. máj. 21. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a cipőben járok! én csak a jövő héten megyek dokihoz, rögtön a szívdobbanásait is látni szeretném! Tutira van baba, már a nevét is tudom és nagyon várom, hogy láthassam! Ő már a második, de ugyanolyan izgatott vagyok mint az elsőnél voltam!

Boldog babavárást neked!

2008. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Képzeld,én annak idején 4 tesztet csináltam,és mind pozitív lett!Tudtam,hogy terhes vagyok,elmentem a dokihoz,aki nem látta az ultrahangon,és azt mondta,hogy nem vagyok terhes.Adni akart olyan gyógyszert ami meghozza a mensit,de nem váltottam ki,mert tudtam,hogy terhes vagyok.Most a 32 hétben vagyok!Szóval nem volt igaza az orvosnak.De neked azt kívánom,hogy lássa meg a babát!Sok szerencsét!
2008. máj. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még nem volt pozitív teszt tapasztalatom, de biztos fantasztikus élmény lehet! Nagyon Gratulálok neked, és Nagyon Boldog Babavárást Kívánok! A teszt tutira jó! Ott az a babóca! Még 1x GRATULÁLOK!
2008. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Ne aggódj babás vagy!!!!:D:D:D:DÉn 8 teztet csináltam mire hajlandó votam elhinni hogy babám lesz!!!Remegve mentem én is az orvoshoz és hálaistennek úgy volt hogy igen ott van a kis drágám a pocimba!!!Sok szerencsét!!!!

2008. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4-ik válaszoló vagyok!!!Már most kezd el szedni az elevitet és magne B6-ot.gRATULÁLOK!!!:):):):)):):):):):):)
2008. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hétfőn voltam 10 hetesen dokinál és előte már kétszer megállapították, hogy ott van, de minden tünet ellenére még most is megfordult a fejemben hogy nincs ott és nagyon rosszakat is álmodtam. És tudod mi tőrtént? Ott van!! Neked is ott lesz es ha 7 hetes akkor szépen látszódni is fog az uh-n.Ha pozitív a teszt és még tüneted is van akkor tuti ott van!!
2008. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, kicsit megnyugodtam, és remélem minden OK lesz a dokinál.
2008. máj. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!