Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik naptól mutatható ki...

Hányadik naptól mutatható ki teszttel egy terhesség 100%-osan? Ma reggel reggel csináltam egy tesztet és terhes vagyok. Kb 1 hete megjött a mezeszem rendesen.

Figyelt kérdés
Késett mondjuk 3 hetet. Most pedig pecsételő vérzésem van 2 napja. Nem tudom ez mint jelent, talán valami baj van a babával?
2009. aug. 11. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető. menj vele minél előbb orvoshoz!
2009. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
A vélt fogamzástól számított kb. két héten belül mutathat valamit a teszt. A terhességi teszt sohasem 100 % biztos eredményt jelent. A pozitív teszt is csak azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel baba van a dologban. Az előzmények miatt is indokolt volna mielőbb orvoshoz fordulni.
2009. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb menj orvoshoz és nézesd meg magatokat.
2009. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tegnap egyébként voltam orvosnál,a pecsételő vérzés miatt. Azt mondta csináljak egy tesztet és ha pozitív menjek vissza. Az ultrahanggal viszont nem látott semmit. Most egyébként vérvizsgálatra kellene mennem, vagy simán vissza a nőgyógyászatra?
2009. aug. 11. 13:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A vérvételből biztosan kiderül, hogy terhes vagy-e
2009. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy kétszer kell menned vérvételre, a kettő eredményből kitünik, hogy nő vagy csökken a béta hcg a véredben. Illetve ha nem láttak uh-n semmit még a méhenkívülit is ki kell zárniuk.

Remélem minden rendben lesz veled!

2009. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mit értel azon, hogy megjött rendesen? Nem volt másabb, mint szokott lenni?


A késésen kívül volt egyéb tüneted is?

2009. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem volt másabb, mint szokott lenni, ezért olyan fura. Az orvos az mondta, hogy van ilyen és lehetek ettől még terhes, hogy megjött. Kicsit félek,mert a munkahelyemen mostanában szemétkednek velem, 1 éve vagyok itt. A kollégákkal semmi bajom, de a főnöknömnek nem vagyok elég szimpi, nem nyalizok. Szerintem el fognak küldeni. Pénteken derül ki. Emiatt ezért most nem tudok elmenni orvoshoz. Tegnap felhívtam a nőgyógyászatot és vérvizsgálat kell. Reggel kell bemennem, a munkahelyem pedig most a legzűrösebb!! Múlt héten nyaralni voltam, oda is nehezen engedett el. Csak azért, mert be volt fizetve. Mit tegyek? Mit találjak ki?? Ötleteket várok!!!
2009. aug. 12. 07:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ha nem akarom elmondani, hogy miért kell szabadság, akkor aznap reggel rátelefonálok a főnimre, és közlöm vele, hogy sajnos nem tudtam elindulni dolgozni, mert valószínüleg gyomorrontásom van, megy a hasam meg ilyenek.

Nekem ez eddig mindig bevált.

2009. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

RElküédeni meg nem tud, ha terhes vagy. ha akkor küldene el, amikor még nem tudta, hogy terhes vagy, vagy nem voltál orvosanál/terhesgondozóban, akkor is vissza kell, hogy vegyen, vagy simán feljelentheted a munkaügyi bíróságon, és amellett, hogy arra kötelezik: vegyen vissza téged, még szép nagy büntetést is a nyakába varrnak.


Úgyhogy ha meg akar szabadulni tőled, semmiképp ne menj bele közös megegyezéses szerződésbontásba. Akkor jónéhány kedvezménytől elesnél.

2009. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!