Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeses elötti valtoztatas...

Teherbeeses elötti valtoztatasok? De mi?

Figyelt kérdés
2 honap mulva kezdünk neki a baba projektnek a parommal :) Nagyon szeretnenk mar, de eddig sajnos hanyagolnunk kellett a temat. Mivel külföldön elek es meg csak 2 honap mulva lesz 100%-os a tb-m eddig varnunk kellett. Tervezett terhesseg eseten Ti mit valtoztattatok teherbe eses elött? Mozgast mikor hagytatok abba? Etkezesen valtoztattatok? Lugositas? Savasitas? Ital fogyasztas valtoztatasa (nem alkoholra gondolok :D )? Kisallatok lakasbol valo kiszoktatasa? Örökletes betegsegek kikerülese miatt (magas vernyomas a paromnal illetve nalam nögyogyaszati problemak) valami valtoztatas? Elöre is kösönöm a segitseget!

2012. nov. 5. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak lassan csak lassan- erre fogják neked írni, hogy ne görcsölj rá ennyire :-). Semmin nem kell változtatnod, csak pár hasznos tanács, mensi után két naponta sex, a tél miatt kerülje a párod a forró fürdőket és étkezzetek egészségesen továbbra is. Mozgást nem kell abba hagyni, max ha lovaglásról van szó, szerintem. Nyugodtan sportoljál addig amíg jól esik. Egy toxoplazma vizsgálat nem árt ha van macskád, csak az óvatosság kedvéért. De ne izgulj ennyire, mert úgy jársz mint én, hogy ha nem sikerül az első hónapban a baba, akkor utána minden hónap egy rémálom :-).
2012. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi semmit nem változtattunk.

Szex volt, hogy csak 3 naponta, de volt, hogy naponta kétszer volt.

Kerékpározni még 36 hetesen is elmentem, a mozgással le ne állj, kivéve, ha valami veszélyes sportot űzöl (pl. karate).

Mi kutyával élünk a lakásban, eszünk ágában sem volt megválni tőle, tisztán tartjuk, féregtelenítjük, a babának külön jó, hogy állattal együtt nő fel.

Az alkoholról annyit, hogy a pozitív teszt előtti napon iszonyatosan berúgtam egy kirándulás alkalmával...

Ilyenkor még nem ártasz vele a magzatnak.


Éljetek úgy, mint eddig és ne AKARJÁTOK a babát, mert annál nehezebben fog hozzátok érkezni.

2012. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi sem változtattunk semmin. Ugyanúgy élünk, kirándulunk, sportolunk,dolgozunk mint eddig, ugyanazt esszük-isszuk.

Én voltam nődokinál, hogy megvizsgáljon,de ennyi, semmi egyéb.

2012. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Némileg igazad van a változtatás nekem is kellett, mert szeretem a nyers húst és halat, a penészes kék sajtot, ezeket nem ettem már ovuláció után soha. Egy jó kis véres steak meg sushi :-) csak akkor eszek ha mensizek, utána már nme merek én sem! Ja meg ugye sushi mellé a gyömbér, fél kilót meg tudnék enni, de azt sem szabad. És imádok szaunázni, most jön a szezonja, éppen tegnap vízkőtelenítettem... sajnos arról is le kell mondjak...
2012. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Thaiboo-kardio edzeseket csinalok hetente 2 alkalommal, de akkor valoszinüleg atallok valami mas kardio edzesre. Nagyon nem görcsölünk ra a dologra, de mar nagyon reg ota vagyunk ra, csak hat eddig a tb-m varakoztatott... Egeszseges etkezes... Hat... Azt hiszem erre at kell allnunk, inkabb eppen mi esik jol alapon etkezünk a parommal (tehat ha este 9kor töltött kaposztat akarunk enni akkor neki allunk fözni) Jövöheten toxoplazma vizsgalatra jelentkezek akkor mert 2 macskaval elünk együtt. Bar havonta atvizsgalasra vannak veve a macsekok, mivel befogadottak, es igy az örökbefogadasi szerzödesünkben benne van kötelezöen. Az udvarra meg csak a dolgukat vegezni jarnak ki (nem szeretik meg mindig az almot), amugy jobban szeretnek a lakasban garazdalkodni :D Gyömber??? Le kell mondjak rola?... Hat akkor itt csödbe mennek a termesztök a környeken... :D :( Na ez lesz a legnehezebb dolog... :(

Köszönöm szepen a segitsegeteket!

Varom meg azert a tovabbi segisegeket.

2012. nov. 5. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem változtattam. A cigiről is csak akkor szoktam le mikor pozitívat teszteltem. Azóta figyelek inkább oda a megfelelő étkezésre stb. 3 hónap alatt estem teherbe.
2012. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!