Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés esetén a mellfesz...

Teherbe esés esetén a mellfeszülés/fájdalom nagyjából mikor jelentkezik? Mennyire intenzív?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm
2012. nov. 6. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam a nemvárt előtt pár nappal egészen a 9. hétig igen intenzív volt a feszülés. Utána alábbhagyott.
2012. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a ciklus 26. napján teszteltem pozit, mert arra mentem haza, hogy a párom azt kérdezte, hogy "hogy lettek ekkora dudáid?" :D Szóval én a nemvárt előtt kb 5-6 nappal már méretes mellekkel rendelkeztem, és akkor már fájt is. Nem tudtam hason aludni, és oldalt nyomásra elég kellemetlen volt. Azóta napról napra egyre jobban be van durranva és még annyira sem tudok hason aludni, sőt...aludni is csak melltartóban. :)
2012. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval mondjuk a terhesség első hónapjában már biztosan érezhető lenne?
2012. nov. 6. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél baromira fájt a mellem már akkor amikor meg kellett jönnie. A másodiknál semmit nem éreztem. Erre nincs recept.
2012. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

13:04-es vagyok

Szerintem is változó. Nem lehet készpénznek venni egyiket sem. Nekem azért volt "egyértelmű", mert soha, egy mensinél sem fájt a mellem. :)

2012. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm se volt még sose terhes :)
2012. nov. 6. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!