Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesterséges megtermékenyítés...

Mesterséges megtermékenyítés csak házasoknak jár?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát a párommal, de sehogy sem sikerül teherbe esnünk. Gondoltunk arra is, hogy orvosi segítséggel talán sikerülhet, de nem tudjuk hogy ehhez szükséges-e házasnak lenni mint mondjuk az örökbefogadásnál. Jelenleg nem házasodhatunk össze.
2012. nov. 6. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az inszeminációhoz nem kérdezték. Mi sem vagyunk házasok.
2012. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lombikhoz kell házasnak vagy papírral igazolt élettársi kapcsolatban lenni.:) Én igy olvastam.
2012. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem kell házasnak lenni, elég az élettársi kapcsolat, amit viszont tényleg papírral kell igazolni. Nekünk az önkormányzatnál adtak ki ilyet.

2012. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sumergo ***** válasza:
Mi nem vagyunk házasok, sőt, semmi papírt nem kértek tőlünk. Évek óta együtt élünk. Lombikos babánk van.
2012. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Házasnak nem kell lenni, de papír kell az élettársi kapcsolatról. AHol nem kérnek ott szerencséje volt az intézetnek, mert ez törvénytelen. Mi is élettársak vagyunks lombik babánk van. Egyébként örökbefogadához sem kell házasnak lenni.
2012. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenleg úgy tudom törvényi akadálya is van, hogy élettársak lehessünk papíron is. Elárulnátok, hogy hol nem kérnek hozzá papírt?
2012. nov. 9. 07:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért házas valamelyikőtök?
2012. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicsit speciálisabb a helyzet, de ezt nem szeretném itt vázolni.
2012. nov. 9. 08:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem. Hát így nehéz segíteni. Elvileg mindenhol kötelező, mivel a törvény előírja.
2012. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!