Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 12. napján enyhe...

Mezeine kérdése:

Ciklusom 12. napján enyhe barnás folyás. Azóta sűrűsödő problémák. Terhesség?

Figyelt kérdés
Azóta fájnak a melleim,éhes és álmos vagyok.A hőm 36.8 egész nap.Tegnap,azaz a ciklusom 20. napján erős derékfájdalom és alhasi fájdalmak.Ma erős derék fájdalom, mellfájdalom.Menzesz majd csak 20.-a körül várható.Híztam is kicsit.Teszteltem de nega lett.terhesség?

2012. nov. 9. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Péter érés lehet, most kell sexelni a napokban!
2012. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azt nem gondolnám, mert folyásom nincs, a hőm se ingadozik. Meg már volt peteérésem. Meg a 20. napon?
2012. nov. 9. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!!

ha a ciklus 12 napján volt barnázás az lehetett peteérés! de viszont akkor nem 20-a körül kellene megjönnie hanem 14 körül!!! tehát okt.20-án jött meg és okt .31-én volt a barnázás! akkor lehet még pozi a teszted mert korán csináltad meg még csak 9 dpo-n vagy!!legalább is szerintem ! nem jól értettem??

2012. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14.-e körül kellene menzesznek lenni ? az csak a 26. napom még.
2012. nov. 9. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:

mikor érezed ha egyáltalán érezted az ovut?? vagy csak ez a barnás valami volt??

nekem se mindig egyformák a ciklusaim!! ami egyrészt gáz de én mindig megérzem az ovut és én is ma vagyok ciklus 17 napján és még nem volt ovum!!

2012. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jaj ez lemaradt!! te mikorra gondoltad a peteérésedet??
2012. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az , hogy nem szoktam magam méregetni meg ilyesmi. De mivel 12. napon volt ez a kis barna valami és aztán folyásom is volt. Azóta meg nincs folyásom, csak ezek a tüneteim, így aztán gondolom, hogy már volt peteérésem. Nem szoktam barnázni. Legutóbb akkor volt ilyen barnás a hó elején mikor terhes voltam a lányommal. És a lányom is a hónap elején sikerült.
2012. nov. 9. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:

hány ciklus napon sikerült a lányod?

én csak feltételeztem,hogy a ciklus 12 napjánál volt az ovud! mert akkor szokott előfordulni ilyen barnázás! mondjuk nekem soha nem volt még középidőbe barnázás és nekem se a ciklus 14 napjánál van az ovu inkább 16 nap után!!

2012. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát arra emlékszem hogy kb. a cilusom 14. 15. napján volt barna folyásom.
2012. nov. 9. 12:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Késik már a menzeszem. A tesztek eddig sorra ( Medy-Lab ) jóval időn túl pozitívak lettek. Egyre hamarabb jöttek ki ugyan a csíkok. A mai nappal tehát az utolsó lehetséges menzesz napja utáni első napon a tesztem majdnem 10 percen belül lett pozitív. Gabrieles tesztek negatívak. Reggeli hőm 36.8 és 37.1 között mozognak. Nagyon úgy tűnik hogy terhes vagyok, de holnap reggel is majd tesztelek.
2012. nov. 21. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!