Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 4-5 nappal már...

Együttlét után 4-5 nappal már jeletkezhet mellbimbó fájdalom, ha tegyük fel sikeres volt a babaprojekt?

Figyelt kérdés
Szóval nemvárt előtt több,mint egy héttel ez már érezhető?
2012. nov. 10. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen korán még egyik napról a másikra el is múlhat, éppúgy ahogy még jöhet elő akár újabb tünet is.Egy kicsit később mensi előtt pedig határozottan jó jel:)Sok sikert:)!!
2012. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy ovu után már másnap elkezd érzékenyebb lenni a mellbimbóm. Első terhességemnél ez végig kisért. De mivel hónapok óta várjuk hogy teherbe essek és meg van ez a tünetem én ezt nem veszem jelnek, mert mindig érzékenyebb és mindig meg is jött eddig.
2012. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ovulációd megvolt már? Nekem mindig akkor volt érzékeny nagyon a mellbimbóm, ebből is tudtam többet között, hogy ovulációm van. Viszont nekem nem volt ez terhességi jel, nem volt akkor érzékeny, csak később lett.
2012. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem hinnem, hogy 4-5 nap után lehetne bármilyen tünet is, mert ennyi idő alatt még nem jött létre a terhesség.
2012. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 4 hetes, és mivel tudom pontosan, hogy mikor estem teherbe, azt mondhatom, hogy nekem 3 nappal utána iszonyatosan érzékenyek lettek a melleim, főleg a mellbimbóim. Menzi előtt nekem nagyon volt ilyen tünet, de ez teljesen más fajta érzékenység, szinte már csontig ható "fájdalom".... :) Sok sikert!!
2012. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!