Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyanról, akinek...

Tudtok olyanról, akinek inzulinrezisztenciában adott Merckformin kezelés mellett először pár hónapig javultak, aztán romlottak a tünetei? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szedem a Merckformint. Az elején úgy tűnt, kezd beállni a ciklusom, egyre rövidebb időre jött meg a mensesem. Aztán a 4. ciklusban hirtelen semmi, és már lassan az 50. napon járok. Állapotos sajnos biztos nem vagyok.

2012. nov. 11. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer nem megoldás, csak ha kiegészül diétával és mozgással is. Önmagában nem csodaszer. Én arra gyanakszom, hogy ez a másik kettő borult meg az életedben, és ezért nem tud úgy hatni, mint korábban. A három pillérből mindegyik egyformán fontos, és igen, akkor is, ha nem vagy túlsúlyos!
2012. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából én úgy érem nem változott semmi. Csinálom a diétát rendületlenül. A mozgás hol belefér, hol nem,de korábban, amikor jobbnak tűntek a dolgok, akkor is nagyjából annyit mozogtam, mint mostanság.
2012. nov. 11. 09:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ird ossze mit eszel hnap egesz nap es kb mennyit abbol. Oszd meg velunk es meglatjuk ;-)
2012. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából majdnem biztos vagyok benne, hogy nem a diéta részével van a gond. Már lassan 1 éve csinálom. Naponta 180-200 g CH-t eszem meg, mert sovány vagyok. Figyelek a lassú-gyors felszívódásra, az 5x-i étkezésre, a tiltott kajákat nem eszem, stb. Ezért is nem értem, hogy mi lehet az ok.
2012. nov. 12. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamelyik hormonoddal van probléma? Mikor voltál vérvételen?
2012. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
stressz is megbolygathatja! A cukrot legalábbis nagyon kedvezőtlenül befolyásolja, a hormonokra, kiválasztásra, mindenre negatívan hat.
2012. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam, kétszer megjött a mercktől, majd megint semmi, hónapokig. Lecserélték a gyógyszert egy kombináltra, az segített.
2012. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem peteéréssel van a gond. Nekünk IR-eseknek sajna a peteéréssel is gond van. ÉN clostit kaptam mellé. Napi 3x1 500 mg merckformin, D vitamin, 150g CH diétát, és heti 2-3 szor mozgás...
2012. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy gond van péréssel, csak félek a clostitól, mivel gondolom hormonálisan eleve nincs rendben a dolog, ha nem akar megjönni. Nem tudom nem kavarna csak be jobban.
2012. nov. 15. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem Clostival kezelték a hormoneltérésem, hanem barátcserjével, homeos cseppeket szedek, semmi gyógyszer a metforminon kívül. Szerintem egy konzultációt megérne egy jó endodokival ez a probléma. Ő mit mond?
2012. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!