Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes folyás mire utalhat a...

Krémes folyás mire utalhat a ciklus 20. napján?

Figyelt kérdés
Inkább grízesnek mondanám (bocs!)
2012. nov. 11. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is krémes folyásom van.A grízest hogy érted?:) Amúgy mi babára hajtunk:) De sajnos ez még nem jelent semmit.Anno mikor teherbe estem mensi előtt tök száraz voltam.
2012. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy olyan, mint a híg tejbegríz. Vannak a nyákban ilyen kis darabkák vagy csomók, elég sűrű. Jajj, bocsi a gusztustalan leírásért!

Egyébként mi is babát szeretnénk, ez a 3. próbálkozós hónapunk :)

2012. nov. 11. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az fertőzés les,valamilyen gombás dolog.Én a helyedben mielőbb elmennék orvoshoz,hogy vegyen kenetet.
2012. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem viszket, nem büdös, nem fáj és csak pár alkalommal találtam a bugyimon, nem folyik folyton. Persze egyéb okokból úgyis mennem kell nőgyógyászhoz, meglátjuk...
2012. nov. 11. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőre én is fertőzésnek gondolnám. Nyákod is van? mert akkor mos t van péd!
2012. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, van nyák is és ma még az "egyéb" folyást nem tapasztaltam. Nem tudom, mert a hőm már elvileg felugrott egyszer a hónapban (10-én, szombaton)
2012. nov. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!