Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy értelmezzem az ovulációs...

Hogy értelmezzem az ovulációs teszt eredményeit? Pontosan 28 napos a ciklusom. Talán nincs is peteérésem?

Figyelt kérdés

A kalkulátor szerint a teherbeesés legvalószínübb napja a május 22, tegnapelőtt.

3 nap óta csinálok teszteket, mindegyik negatív. Mit gondoljak?


2008. máj. 23. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ezek a tesztek nem túl megbizhatók. A nyállal tesztelővel csinálod? Barátnőmnek is volt, de sosem mutatottki semmit, pedig nem 2 Ft-osat vett. Szerintem megbizhatóbb a napi lázmérőzés. Egyébként meg ha van rendesen havi ciklusod és menstruációd, akkor kell legyen peteérésed.
2008. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

CORAX Be Sure,LH, vizeletből.És ez se két fillér.

A hőmérsékletem napok óta 5-6 tizeddel magasabb, mint szokott lenni.

A biológiai ismereteim most látom mennyire hiányosak.:(

2008. máj. 23. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:

A homerozest en ido igenyesnek tartom,mert azt mar kell vezetned 1-2 honappal hamarab,h tudd a ritmusod...azt nem lehet ugy h....na en most megmerem(nekem pl soha nem erte el a 37-et)

...viszont ne keseredj el,azt olvastam h 1 nonek evente van 1 vagy 2 al pete erese,amikor nincs pete csak a szevezet prodkalja a mensit...hat h ez mennyire igaz azt nem tudom.

Nem tudom mikor kezdtel el tesztelni en 3-as csomagokban kaptam novu tesztet,de en 3 csomaggal hasznaltam el...es a kalkulator nem azt a napot mutatta ki amikor 2 csikos volt az ovu teszt...

Sztm kovetkezo honapba probalj meg hamarbb tesztelni(en mensi utan par mappal elkezdtem),es ha negativ a teszt 1 napot hadjal ki nyugodtan es majd a kov nap csinald.

En most eloszor hasznaltam ovu tesztet es 2 nap is halvany volt a tesztcsik azutan semmi...de mi probalkoztunk!!!H ennek koszonheto vagy sem mi most vagyunk 11 hetes es 1 naposak!

Csak ,nygi azert gondolom nem az ovu tesztre vartok csak!Lehet mar ott van a babod!

Sok sikert!

2008. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is most tervezem, hogy veszek ilyen "pisilős" tesztet, ui nekem mikroszkópom van és soha nem mutat semmit. Hátha ez a teszt, amit ti csináltok beválik nálam is.A kérdésedre válaszolva, én inkább hinnék az lh tesztnk mint a kalkulátornak.
2008. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi!!! Az negatív is lesz. Csak egy napig lesz rajta mindkét csík hasonló sötét, na az a peteérésed napja. Ne várd amit ír a papír, hogy tök egyforma sötét lesz a két csík, mert nem így van, csak megközelítőleg egyformák. Én öt napig csináltam teljesen negatív tesztet, aztán végre egy pozitívnak tűnőt, akkor mindent bele és másnap leellenőriztem, hogy lesz e még sötétebb, de az a teszt már megint negatív volt. Viszont én terhes lettem. Valahogy így működik. Ne ijedj meg, szerintem megbízható csak ne add fel!!!
2008. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Én az LH tesztről írtam. Bocs nem írtam oda!
2008. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Tényleg megnyugtattatok.Hálás vagyok a bátorításokért.

Halvány második csík azon a napon amikor először teszteltem.Minden este együtt voltunk miután a vérzésem abbamaradt.Nem merek remélni, mert ebbe a hónapban nagyon sok nehézségem volt.

Ma rám csörgött véletlenül valaki,akiről kiderült hogy nőgyógyász.Gyorsan megragadtam az alkalmat, hogy kérdezzek.Azt mondta, hogy az, hogy van peteérés még nem jelenti,hogy tüsző repedés is van.De hogy ezen gyógyszeresen lehet segíteni.Kicsit várnék még a gyógyszerekkel, hátha a tavasz meg kis pihenés segít.

Reménykedek, hogy Nektek sikerült!

Nagyon szép és vidám babavárást!

2008. máj. 24. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!