Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merckformin kezelés mellett...

Merckformin kezelés mellett szedett valaki Clostilbegitet? Mennyire volt eredményes ez a kombinált kezelés?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hónapja szedem a Merckformin XR-t inzulinrezisztencia miatt. Az elején úgy tűnt kezd beállni a cilkusom, aztán hirtelen a visszájára fordult minden és már 6. hete nem akar megjönni. Most felmerült a Closti szedése, de kicsit félek, mert sok olyan véleményt hallottam, hogy e kettőt nem jó kombinálni és meg kell várni amíg az IR rendeződik. Csak az idő meg telik, és úgy érzem nem haladok előre. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?

2012. nov. 12. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig valóban nem érdemes használni amíg nem jönnek rendbe a hormonjaid, lehet hoyg 1 évig is eltart mire rendbe jönnek a dolgok, akkor is ha szeded a gogyit, szigorúan tartod a diétát és sportolsz. Gyakori, hogy az elején javulás van, aztán hirtelen visszaesik, de majd újra lekzdessz javulni.
2012. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szedtem, csak több cisztát csinált, és azok is nagyobbak lettek, a korábbi 3-6 mm helyett 9 mm-esek. Szerintem ne szedj clostyt, ha a merckformin nem segít, esetleg IR gyógyszert lehet majd váltani.
2012. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!