Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, akink fogamzásgátló...

Anyukák, akink fogamzásgátló mellett lettetek terhesek, megjött a megvonásos vérzésetek vagy kimaradt a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha megjön a megvonásos vérzésem akkor biztos lehetek-e benne, hogy nem vagyok terhes?
2012. nov. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! nekem megjött, de nagyon gyenge volt és másnapra abba is maradt. utána teszteltem és a következő csomagot már nem kezdtem el.

ha valamiért bizonytalan vagy, szerintem a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet, sosem lehet tudni...

sok sikert!

2012. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első kimaradt csak a megjön érzés volt de az utána lévő hónapban időben megjött! A kórházban jöttem rá mikor számoltam hogy mi is lehet miért vérzek!
2012. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első hónapban megjött, igaz gyengébben és rövidebb ideig mint általában. Egyszerre véreztem és volt hányingerem és zavartak a szagok is, ezért a biztonság kedvéért vettem egy tesztet. Pozitív lett, a következő vérzésem már elmaradt.

2012. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig már több olyan hónap volt amikor teszteltem, mert furán éreztem magam. Mindig negatív lett. Most nem érzek semmit, csak a menstruációm volt kevesebb, de lehet, hogy ez a gyógyszer mellékhatása.
2012. nov. 13. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció a gyógyszer mellett sokkal gyengébb mint egyébként, nekem már 1 napra csökkent.
2012. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen kimaradt, amikor terhes lettem bogyó mellett. Negyedik nap késésnél teszteltem, pozitívat, az új levelet már nem is kezdtem el.

Egyébként nekem bogyó előtt 6-7 naposak voltak, azóta 4-5 nap rendszeresen.

Ha bizonytalan vagy, tesztelj, még a következő levél szedése előtt is. Esetleg orvossal is megnézetheted magad, aki elmondja, mi a teendő, ha kimarad a megvonásos vérzésed, vagy legközelebb is előfordul ilyen.

2012. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!