Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm 7 én mult el....

A menstruációm 7 én mult el. A párommal 13. án voltam együtt. Egy rövid ideig védekezés nélkül is de nem élvezet el. Akkor van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég kevés, de megesett már a történelemben... nem tudhatod, hogy a éppen egy kósza sperma, nem volt e elég kitartó ahhoz, hogy nekivágjon a nagy útnak. Ha rövid a ciklusod, akkor a peteérés sem lehett messze... Összegezve, nem valószínű, de legközelebb egy picit több felelősségel, magatok miatt is!
2009. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, hogy mikor múlt el, az számít, hogy mikor kezdődött, mert az a ciklusod első napja is egyben. Tegyük fel, hogy 7 napos volt a vérzésed, tehát eljesén kezdődött. Ez az első nap. A 13. napon közösültetek, a legtöbb nőnek meg a 14. nap körül van ovulációja! Azaz pont beletaláltatok a lehető legtermékenyebb időszakba. ha a pasid előváladékában volt spermium, és csak egyetlenegy is eljutott a petevezetékbe, ahol a megtermékenyítés zajlik, akkor olyan simán teherbe eshetsz, mintha beléd élvezett volna.


Élő és elrettentő példák:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

"Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett."


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha nem akarsz babát, akkor MINDEN EGYES ALKALOMMAL VÉDEKEZNI KELL. A védekezés nélküli szex mindig kockázatos, még vérzés alatt is.

2009. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3.án jött meg és álltalában 6 napos szokott lenni a vérzés.de van amikor kevesebb.védekezés nélkül kb 10 percet lehettünk durván mert én megilyedtem.a párom eddig csak nálam védekezett és eddig nem történt baja belőle de én attól még izgulok.sztem érthető is.az előváladék mikor szokott "jönni"?
2009. aug. 14. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Előváladék minden férfinak van, hol több, hol kevesebb, de nem mindenki veszi észre, mert ilyenkor már javában benne van a pár az "akcióban". Izgalmi állapotban jön, a funkciója ugyanaz, mint a nő nedvesedéséé: hogy jobban csússzon.
2009. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor mekkora az esélye a terhességnek? meglehet valahogy még előzni? vagy az elvetélést hogyan lehet segíteni?
2009. aug. 14. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Most már semmit.Ha teherbe estél,vagy vállalod és lesz egy édes kis babucid,vagy elveteted.

Ha nem estél teherbe akkor meg kicsit veregesd a fejed a falba...

SZERINTEM.

2009. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de sokan maguktól elvetélnek.számomra még korai lenne és nem vetethetem el mert szívproblémával küszködök..tudom hogy akkora kellet volna gondolkozni de már késő :(

a terhességi teszt mennyi idő multán mutatja ki az eredményt?

2009. aug. 14. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb az aktus után két héttel már ha kissé halványan is,de + a teszt, ha terhes vagy. Most még korai lenne tesztelned. Ha nem jön meg a menzeszed akkor csinálj tesztet. Ha negatív, csinálj még pár nappal később is, mert úgy lesz biztos.
2009. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönöm
2009. aug. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!