Mi az a babanapló?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az egy olyan könyvecske amivel végig követheted a baba fejlődését az első uh felvételtől pár éves koáig vagy még tovább is ha van kedved. Gondolj arra ha már elég nagy milyen élvezettel nézheti végig a 9 hónapot míg a pociban van meg az első pár évét.
2012. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen fogok vezetni Babanaplót:-)Sőt már van is egy kis könyvecském - még nem vagyok terhes sajnos:-( az nekem szól, kismama könyv!Képzeljétek, van egy ismerősöm, akit megkérdeztem vezetett e ilyen könyvet terhessége alatt?Válasza: "mit írhattam volna bele, hogy állandóan hányingerem volt és szarul érzetem magam?" - na meg is van a véleményem....Szerintem vezessetek!!!
2012. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én onnantól kezdtem írni, hogy megtudtam terhes vagyok. A lényeges dolgokat leírtam, mint pl. mikor mozdult meg először, milyen érzés volt, és a szülést. Miután megszületett, 3 éves koráig szinte naponta írtam, utána már csak a nagyon lényeges, vagy poénos dolgokat. 5 spirál füzet lett így tele. Van konkrétan babanapló is, amit könyves boltban vettem, de nekem kevés volt. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert sok mindent elfelejt az ember, és nagyon jó mikor évek múlva visszaolvassa. Nekem már 11 éves a fiam, és néha előveszi, és jókat nevet rajta miket csinált baba korában.
2012. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!