Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem emelkedik a hőm de pozitív...

Nem emelkedik a hőm de pozitív az ovu teszt. Volt olyan aki így lett terhes? Augusztus 12-re vártam de nem ment fel a hőmérsékletem. A menszesz utolsó napján (aug.5-én) éreztem az ovu fájdalmat és magas volt a hőm. Lehetséges hogy olyan korán volt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A hő a tüszőrepedés után emelkedik. Az ovuteszt azt jelzi hogy 1-2 napon belül megreped a tüsző. Így hajrá, az elkövetkező napokban még legyetek együtt!
2009. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pozitív az ovuteszt, akkor még NEM VOLT ovulációd, majd csak lesz, 24-36 órán belül. Szeretkezni azonban MOST KELL! Az ovuláció estéjén már lehet, hogy késő, mert addigra elhalhat a petesejt, vagy elöregedik. Elébe kell célozni.


A hő az ovuláció napján, vagy a rákövetkező napon fog elindulni felfelé, ebből UTÓLAG lehet megtudni, hogy tényleg volt-e ovu, és hogy mikor.

2009. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tévedés, a tüszőrepedés előtt, és AZNAP is érdemes együtt lenni, sőt még utána egy nappal. Mi a tüszőrepedés napján voltunk együtt! (és kislányunk lesz. A "nagy könyvek" az írják ilyenkor valószínű a fiú fognása, 2 nappal előtte valószínűbb a lány.)
2009. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!