Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 5 napos,26 naponta...

Leanyka000 kérdése:

A ciklusom 5 napos,26 naponta megjön. A menstruációmnak 14-én kellett volna megjönnie.1 hete késik. Lehet, hogy baba? Minimalis hányinger van, de semmi több.

Figyelt kérdés
A tesztem 2napja negatív lett. Vélemény?

2012. nov. 21. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Sztem tesztelj egyet holnap is, ha az is nega, akkor vmi más gond van.

16hkm.

2012. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Olvastam a neten,hogy a C-vitamin eltolhatja a mensi idejét pár nappal. 2 hete szedem folyamatosan 50 mg-ost. Szerinted az befolyásolhatja? (bocs,ha hülyeséget kérdezem)
2012. nov. 21. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ha nem olyan nagy adagban szeded, akkor nem tolja el:)
2012. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel kicsi adagban szeded nem hinném, hogy ez tolja el.A negatív teszt az valószínű korán lett elvégezve.Tesztelj még egyet!
2012. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!