Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyem a teherbees...

Mekkora az esélyem a teherbeesésre, ha tegnap eggyütt voltam párommal, belém ment el? 2-án volt meg utoljára, eddig nem figyeltem ilyenre, de szerintem peteérésem van, mert éjszaka kicsit véres nyálkás folyásom volt és ma is észrevettem ilyet.

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy az esély.
2009. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hááááát! Van most egy 8 hónapos babám, soha nem figyeltem ilyen dolgokra, eddig figyeltünk is, de most valahogy így jött ki. Ráadásul a pici lányom is elsőre összejött.
2009. aug. 16. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
50%.Vagy igen,vagy nem.Félre téve a viccet.Menj el az orvoshoz a sürgösségi ambulanciára,ott adnak esemény utáni tabletát,ami még 24 óra mulva is hat.
2009. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szopik még a babád?,mert az valamenyire véd.A szülés ota volt már mensesed?(nekem 1 évesek voltak mikor előszőr megjött)
2009. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. hónap után megjött és azóta is rendszeres. 2 hete hagytam -illetve hagyta a picúr- abba a szoptatást.
2009. aug. 16. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Teherbeesésre sosincs sok esély :) Gondolom nektek nem jelentene gondot, így nem tudom miért kell drukkolni, de drukkolok :)
2009. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem okozna gondot ha terhes lennék, csak még nem ilyen hamar gondoltuk a második bébit. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 17. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!