Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriosis, illetve laparos...

Endometriosis, illetve laparoszkopiás műtét után mikor lehet probálkozni a babával?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán azt kéne kérdezni, aki műt, tőle miért félsz megkérdezni??
2012. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert telefonon,nem tudom elérni és gondoltam itt megkérdezem.Érdekel a dolog.Személyesen meg csak decemberben találkozom vele.
2012. nov. 22. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig ezt csak ő tudja neked megmondani, ő ismeri a körülményeket, ő tud csak erre választ adni.
2012. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de engem csak nagyjából érdekel,hogy mi van az általánosságban.Nyílván meg fogom kérdezni az orvsom,csak érdekel a dolog.
2012. nov. 22. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem májusban műtöttek rá 2007-ben. Miután nagyjából helyrejöttem (nekem laparotómiás volt),fél éves hormonkezelést kaptam. Leállt a menstruációm. Majd 2008 első hónapjaiban minden visszaállt a régi formába. A dokim szerint lehetett volna próbálkozni, de én vártam vele júniusig.
2012. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval fél évig semmiképp nem lehetett próbálkozni?
2012. nov. 22. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első félévben nem volt menses. Utána én nem akartam, mert én úgy gondoltam.

De te ne ebből indulj ki, mert kettönk esete tuti nem egyforma!!!! Ez az én sztorim. Dec-ben a dokid el fog neked mindent mondani.

2012. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem két hónapja volt műtétem. Mi mindenképpen lombikozunk. A kórházban rákérdeztem, azt javasolták, hogy 3 hónapot várjunk, de jó lenne, ha viszonylag gyorsan sikerülne teherbe esnem, nehogy visszajöjjenek a ciszták!
2012. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nyáron műtöttek, nekem is 3 hónapot mondott a doki aki műtött. Utána én se tudtam elérni sehogy egy kontroll erejéig, úgyhogy visszamentem a saját dokimhoz, aki azt mondta, hogy ha babát szeretnék, ne kezdjek el hormonokat szedni, csak a 3 hónapot várjam ki.
2012. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi mindent találnak odabent. Ha nagyon semmit, mint nekem is, akkor simán lehet próbálkozni, azt mondta a dokim, ha viszont több mindent is találnak és helyre kell hozni, akkor érdemes egy ciklust kihagyni.
2013. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!