Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valamilyen okból kimarad...

Ha valamilyen okból kimarad egy havi menstruáció, akkor is jelentkeznek a hasgörcsök, a derékfájás, az olyan tünetek melyek csak mensikor szoktak jelentkezni? 8 napja késik,5. napon negatív Gabriella teszt, esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem csinálj még egy tesztet!Ha az is neg. ak érdemes felkeresni az orvost ha nem jön pár nap múlva!
2012. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A hasgörcs, derékfájás lehet terhes tünet is!

2012. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! :) Nagyon remélem, hogy terhességi tünet, mert már több mint egy hete vannak ezek a tünetek, de vérzés az nincs. A mensim rendszeres, mindig napra pontos, fogamzásgátlót nem szedek már régóta. Ma veszek tesztet, holnap reggel így minden kiderül, félek, mert pár napja már volt egy negatív eredmény.
2012. nov. 23. 07:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled??
2012. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam még egy tesztet, ami ismét negatív lett, így elmentem dokihoz, aki szintén megerősítette, hogy nem vagyok állapotos, nem talált semmi gondot, véleménye szerint csak késik, azt mondta szerinte két héten belül meg fog jönni, így is történt, egy hét múlva "ünnepeltem". Igaz nem terveztük a babát, de örültünk volna, ha mégis, kisfiunknak tesója érkezne. Csalódásként éltem meg, de mára már túltettem magam rajta, majd jön az újabb kis jövevény, ha jönnie kell. :)
2012. dec. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!