Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a teszt pozitív eredményt...

Ha a teszt pozitív eredményt mutat, akkor biztosan terhes vagyok? Vagy tévedhet?

Figyelt kérdés
Nekem pozitiv eredményt mutatott, de remélem az vagyok!Kb. 1 honapja probálkozunk a párommal!!
2007. szept. 1. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég megbizhatóak a tesztek amikor pozitivat mutatnak. Ha nem menstruálsz, érzel mellfeszülést és a teszted pozitiv akkor valószínüleg az vagy. Én kétszer csináltam meg a tesztet (pozitív lett) egymást követő 2 napban és utána mentem el orvoshoz aki a vérvételből ugyanúgy megállapította, hogy babánk lesz. szorítok!!!!
2007. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a negatív teszt nem mindig tuti, viszont a pozitív szinte mindig jót mutat! Úgyhogy szerintem örülhesz! :) Gratulálok! Szerintem csinálj még egy tesztet, és ha az is pozitív akkor tuti örülhetsz.
2007. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is gratulálok,mivel a hcg hormon a vizeletbe,csak terhesség alatt jelentkezik,ugyhogy a teszt nem téved.Csinálj egy ellenőrző tesztet,majd keress fel egy nőgyógyászt,aki kimondja a végső szót,hogy az vagy.Sok sikert!

2007. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!