Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méh esetén milyen...

Hátrahajló méh esetén milyen póz ajánlott, hogy mielőbb sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképpen Te legyél alul ez a lényeg,és az aktus után gyertyaállás 10-20 percig,vagy kispárna a feneked alá.

Nekünk az első így jött össze,de a másik kettőnél semmilyen praktika nem volt mégis teherbe estem.Pedig a hátra hajló méh nem változik.

Sok sikert.

2009. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, én a kutyapózt olvastam, illetve hogy ebben a pózban maradj utána félóráig, akrmilyen kényelmetlen. (Forrás: Ceizel Endre)
2009. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát Ceizel Endre nem volt még teli "bigyóval" kutyapózban! :)

Nekem ugyanis így állandóan kifolyik!De a gyertyaállást megéri kipróbálni!

2009. aug. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a kutyapózt úgy szoktam "alkalmazni", hogy nem a tenyeremen vagyok, hanem teljesen előredőlök a könyökömre, a fenekemet meg az égbe tolom. Sokkal kényelmesebb nekem, mint ha négykézláb állnék. És ebben a pózban ráadásul semmi nem folyik ki. :-)
2009. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hiába okoskodsz kedves második és pontozol le,nekem így már született gyerekem.Egyébként meg fizika,teljesen egyértelmű,hogy olyan pózt kell felvenni,hogy oda menjen a cucc ahova kell.És ez nem a kutya póz!!!Misszionárius,és gyertya állás utána.Így tuti oda kerül ahova kell.

Ja,és a Czeizel is ezt ajánlja.

2009. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
A lepontozást (félig hasznos) azért kaptad, mert ugyan Czeizel még nem volt teli "bigyóval", de én már igen, és a fentebb említett pózban NEM CSUROG KI SEMMI. Ennyi. Ha nem hiszed, próbád ki. Amúgy meg légy szíves, ne rajtam töltsd ki az ingerültségedet.
2009. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

[link]

"A hátrahajló méh csak nagyon ritkán okoz panaszt. Néha kétségtelenül megnehezíti a teherbe esést. Ennek az a magyarázata, hogy hátrahajló méh esetén a méhszáj – hanyatt fekvő helyzetben – a hüvelyben magasan (a hasfal felett) helyezkedik el, így a spermiumoknak hosszabb utat kell megtenniük ahhoz, hogy bejussanak a méhszájon keresztül a méhbe. Ilyenkor az orvosi tanács csodát tesz: arra kell figyelmeztetni a beteget, hogy aktus után kb. fél órára feküdjön hasra. Néhány hónapon belül a várt terhesség szinte mindig bekövetkezik."


És még én okoskodom... :-((( Nálamnál okosabbak is ezt mondják.

2009. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is az jött be amit leírtam,és orvos ajánlotta.

Olvasni meg lehet mindenféle hülyeségeket:-)))

Én nem vagyok ingerült köszönöm,de jól szórakozok az okoskodókon:-)))))

2009. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha az orvos a feleségnél azt állapítja meg, hogy a méhe hátrahajlik, a fogantatás bekövetkezéséhez teljesen más pozícióra van szükség. A térdére és a kezére kell támaszkodnia, majd mellkasát az ágyra kell homorítania. A férjnek hátulról kell behatolnia a hüvelybe. Bár ebben a pozícióban a feleségnek nem könnyű megmaradnia, mégis egy órán keresztül kell a mellkasán és a térdein pihennie az ejakuláció után.."

Dr. Ed Wheat


Aztán még engem pontoznak meg ordítanak le, csak mert segíteni szeretnék. Orvosok tollából olvastam a megoldást, nem az ujjamból szoptam... Szép, mondhatom.

2009. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szórakozz csak másokon.


Én meg hason fekve estem teherbe, gyertyaállás nélkül.

2009. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!