Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetnek igy allapotos?...

Hogy lehetnek igy allapotos? Allando visszatero barnazas es rendszertelen mensi mellett? Fel eve sikertelen probalkozas?

Figyelt kérdés
Tudtok vmi termeszetes hormon javito gyogymodot?
2012. nov. 25. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menjél el orvoshoz és mond el a panaszod és kérjél labor vizsgálatot bár ezt lehet jobb, ha endokrinológussal teszed meg és a nőgyógyászaton megnézeted a petefészkedet nem e ciszta van ott.

Lehet próbálkozni gyógynövényekkel de én addig nem tenném amíg ki nem vizsgáltattam magam.

2012. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Vizsgáltasd ki maga, hormon sor, terheléses cukor és inzulin vizsgálat, ha kiderül a baj beállítják a hormonokat.
2012. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!