Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt lehet anális...

Terhesség alatt lehet anális sexelni? Ha még nem tudom biztosra a babót 24-én kéne (nem) megjönnie

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne lehetne? Vicceltél?
2009. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
Már ne haragudj, de te most a terhességre, a gyermeknemzésre, vagy az anális szexre koncentrálsz? A kettő valahogy nem illik össze!
2009. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

csak egy kérdés volt, amire azt hittem kapok érdemleges választ.

igen a gyerekre gondolok, de közben a páromra is....

2009. aug. 17. 18:33
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Análisan,orálisan,vaginálisan,mindenhogy,vibrátorral,pasival,nővel,...Lényeg hogy a vad szexet egyenlőre jegeljétek.Amit leirtam addig érvényes amég az orvos másként nem rendelkezik.Én végig szexeltem a terhességem,legszivesebben még a szülőszobán is...
2009. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm az érthető és nem lenéző választ!
2009. aug. 17. 19:32
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

Nekem pedig elképesztő ötlet.

Biztos lehet, nem hinném, hogy egészségügyileg nagy kárt okozna, bár ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Viszont gratula annak a férfinak, aki erre képes. Mellesleg a nőnek is. Szép munka...

2009. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Miért nézne le ezért bárki? Neked jólesik? Párodnak jólesik? Akkor csinálhatjátok ahogy akarjátok, ahol akarjátok, ameddig akarjátok! :) Csak arra az egyre kell figyelned, hogy TE mit érzel. Amit mások gondolnak, az nem érdekes! Vigyázz a higiénára fokozottabban és élvezzétek! :)
2009. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Semmi lenéző nem volt abban, amit írtam.

Azért kérdeztem, hogy vicceltél-e, mert sok a hasonló, de kamu kérdés.

2009. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha jó a nőnek mi lenne ezen olyan elképesztő?Attól hogy terhes a nő még vannak vágyai,kivánhatja a férjét,nem kell hamut szórnia a fejére és bevonulni kolostorba! Pff,érdekes emberek vannak,aztan majd lehet csodálkozni ha a férfi dobbant mire megvan a baba.Persze ha a nő nem kivánja vagy nemlehet az más tészta.
2009. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Miért elképesztő? Leírom.

Semmi közöm hozzá, hogy kinek milyen szokásai vannak. Nekem aztán senkinek nem kell hamut szornia a fejére. Pont lesz@rom.


De amikor elolvasok 80 bejegyzést arról, hogy milyen életek vannak, nem sikerül a baba, hőmérőznek, gyertyába állnak, az összes rét gyógynövényeit összeeszik és mondjuk végre összejön...akkor pedig hogyan vigyázzon rá, védje, hogy ne vetéljen stb.

És akkor látja az ember...hogy pöröghet e az emberem a s.ggemben?

Nem ismerjük egymást, szóval még azt sem tudod, hogy pont nem vagyok prűd. De röhejes.

Egyébként meg: pöröghet, persze.

2009. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!