Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 15 napon voltam UH ahol...

Agica27 kérdése:

A 15 napon voltam UH ahol 18mmes petesejt volt. Masnap elkezdett szurkalni a petefeszkem ami azota is szurkal de nem volt folyasom. A bimbom az ami nagyon erzekeny volt. Szerintetek megrepedt a tuszo vagy meg fog? Van esely meg a honapban a babara?

Figyelt kérdés
Most clostilbegyt szedtem a mensi 2. ik napjatol napi 2*1et es mar nagyon szeretnenk babat. Elore is Koszonom a valaszokat!

2012. dec. 2. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudni hogy megreped e ,lehet igen lehet nem.....Következő hónapban KÖVETELD az orvosodtól a tüszőreepezstő szurit,és tuti lesz akkor....olvass utána,ez fontos abban az esetben, ha nem biztos a repedés..
2012. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Meg ami eszembe jutott, hogy csak a bal petefeszkemben volt sejt ami fejlodik, de mind ket oldal faj es erzekeny illetve hohullamaim vannak. Meg varok valaszokat! Koszonom
2012. dec. 3. 16:57
 3/16 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok!! Clostitól nekem is olyan hőhullámaim voltak hogy húúhhh..
2012. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Golan Trevize ***** válasza:

"18mmes petesejt volt"


valamit nagyon félreérthettél, mert a petesejt mérete 0,1-0,2 mm...

2012. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szia Kedves Utolso! A papiromon is ez szerepel persze latin szoval, de leforditottam es a neten is azt irjak az atlagos petesejt megerve 20-25mm. Legalabbis en ezeket talaltam, de lehet neked van igazad.
2012. dec. 5. 12:58
 6/16 Golan Trevize ***** válasza:

Pedig az nem petesejt lesz.

A petesejt latin nevem ovum (tojás), és a mérete 0,1-0,2 mm, átlagosan egészes pontosan 0,12 mm.


A 20mm-es méretet a magzat éri el a 8. hét végére...

2012. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez van a papiromon: bal oldali ovárium 18mm es folliculus. Ez nem azt jelenti?
2012. dec. 5. 16:09
 8/16 Golan Trevize ***** válasza:

Nem.

Az ovárium az nem ovum.

Az ovum a petesejt, az ovárium a petefészek.

2012. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
A petesejt igenis megérik,lehet hogy benne a tüsző....de peteérésnek hívják,és igenis 20 mm-es lehet,sőt annyi az átlag MIUTÁN MEGÉRIK....szóval rosszul tudod válaszoló,mert a petesejt vagy tüsző....igenis megérik 20 mm-re!!!!!!ha nem többre...OLVASS UTÁNA
2012. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
mielőtt zagyvaságokat írogatsz!!!!
2012. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!